Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem tölt el mérhetetlen...

Csak engem tölt el mérhetetlen büszkeség és JÓFAJTA borzongás, ha meglátom a Csendőröket vagy a Gárdistákat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 16:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg a ti éretlenségeteket bizonyítja, hogy komolyan tudtok venni egy ilyen "társaságot" (de inkább csőcseléket), mint a gárda. Nevetségesek, nyissátok már ki a kis hipnotizált szemeiteket!
2010. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
16%
egy újabb mesteri érvelést láthattunk:)
2010. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32%
Én is büszke vagyok a Gárdistákra.
2010. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az előttem kettővel írónak:


Te nyisd ki a szemed;)


Az MSZP is vett át dolgokat a Jobbik programjából. Komoly szakemberek állnak mögöttük, és egy újfajta politikai nézetet vallanak, ami sokkal ember központúbb. Ez olyan nagy bűn? Ne hallgass a propabandára.

2010. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én örülök nekik. Úgy mint az Ópályiak,olaszliszkaiak és még sorolhatnám. Szeretem mert ha megjelennek ,a cigányok futva menekülnek! Az annyira de annyira JÓ!!!
2013. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Azért fosnak a jobbiktól mert ők a magyarokat helyezik előtérbe . Hiszen most harmad rangúak vagyunk a saját országunkban. Fontosabbak az izraelita vallási közösséghez tartozók meg a szegény felzárkóztathatatlan roma kisebbségiek. Na nekem ebből van elegem.
2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!