Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye mielőtt a jobbik megjelen...

Ugye mielőtt a jobbik megjelent, a magyar emberek nem voltak megosztva, egy egységes és egyetértő nép voltak többnyire, csak a jobbik tehet róla, hogy most megosztottak lettünk? Hisz csak őket szólják le.

Figyelt kérdés
Ironikus voltam!
2010. márc. 23. 13:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az FideszMszp borton elol vedekezo brigadja miatt van ez a megosztottsag.Ok azok akik szitjak a tuzet es gyuloletet keltenek.
2010. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ahogy azt sem értem, hogy ha nekem van egy kis cégem " informatikai" ahol dolgozunk 6 an egy irodában. Miért kellene felvennem egy búzát, ha viszolygok tőle?

Ha úgy érzem hogy gusztálgat egy másik hapsi és ezt az érzést nem díjazom? Hogy lehet a többségi társadalmat kötelezni hogy a devianciát szeresse, vagy tűrje ha a közérzetét rombolja?


Nem kötelező búzának lenni, aki meg még is az, az vállalja hogy az élete nem csak annyival lesz másabb hogy a szerszám mind két oldalán otthon van, hanem vannak a kisebbséggel járó hatásai is.


Hol itt a baj?


Ha én külföldön dolgozom akkor elfogadom hogy kevesebbet kapok és nagyobbak az elvárások, mert kisebbség vagyok.

Ha vallásos vagyok egy nem vallásos közegben akkor elfogadom hogy velem nem kivételeznek csak mert forgatom a rózsafüzért. STB STB

2010. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Igen úgy van! És a Fikusz Kukisz bácsi mindig is példamutatóan, összetartásra szólította fel a nemzetet!

Éljen a Fidesz héééééééééé - hóóóóóóóóóó, itt egy kopogtató cédula kaphatóóóóóóó. Oszt jó napot!

2010. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

" Ahogy azt sem értem, hogy ha nekem van egy kis cégem " informatikai" ahol dolgozunk 6 an egy irodában. Miért kellene felvennem egy búzát, ha viszolygok tőle? "


nem kell felvenned, senki se mondta. a te céged, azt csinálsz vele amit akarsz. ez nem amerika, hogy ezért beperelhetnek.

2010. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Emlékszem évekkel ezelőtt néztem a választások eredményét a TV-ben.Akkor az MSZP és a FIDESZ között dúlt a harc(jobbik még sehol sem volt)

Az eredmény szerint a FIDESZ győzött. Mutatták a további képsorokat,hogy a végső hírt,hogy fogadják az MSZP-sek éa a győztes pért is hogy reagál..Azt persze mindenki tudja,hogyha valakinek sikere van az örül,nevet tapsol stb..

Ami engem akkor teljesen ledöbbentett az a felvétel volt amikor az MSZP táborban többen elkezdtek iszonyatosan sírni (mintha kitört volna a háború) és több kisebb GYEREKEKET is láttam akik szintén ott sírtak,Az egyik kezében aki alig volt 5-6 éves egy MSZP kis tábla volt,és ott zokogott,ölelgetve a táblát..Na ez sokkolt,hisz egy gyerek mit tud a politikáról??ű

Szóval nem a JOBBIK okozza ezt a széthullást az emberek között..Jóval előttük is itt volt,és ha esetleg nem lesznek (én adok nekik esélyt a szavazatommal) akkor is lesz ilyen..csak éppen már pártokkal...

Kár ,hogy az emberek egy politikai vita miatt ellenségeskednek...

2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

85% nem értem, örömkönnyeket hullattak vagy fájdalmukban sírtak?


persze én akkor fogok sírni, ha majd lesz egy adónk, turul adó, ahol mennek egész nap az árpádházi királyok történetei, vona beszédei és a jobbik gazdasági vívmányai.

2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

nem kell felvenned, senki se mondta. a te céged, azt csinálsz vele amit akarsz. ez nem amerika, hogy ezért beperelhetnek.



Ez a számomra evidens, de ha a liberálisokon múlna akkor elküldenék a heteókat egy homok tanfolyamra hogy tapasztaljanak. Ahogy az óvodákban meg akarnak szabni a nemiségre vonatkozó formákat. Az egész nevetséges.

Másból nem állnak ki a libsik csak hogy a többségi társadalmat kényszeríteni akarják hogy a kisebbséget a saját kárukra és felfogásuk értékeik ellenére támogassák. Ez a szabadság? A demokrácia? Vagy diktatúra? Vagy csak a liberalizmus?

2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem, a liberálisok azt kérnék, hogy ne azt nézd, hogy meleg, hanem hogy ért e ahhoz, amit tesz :)
2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ezt hol álmodtad? :D


eddig is megvoltak az ellentétek ugyanúgy, csak eddig más volt az összetétel, az mszp-fidesz ellentét pl eddig is megvolt, plusz voltak viták kisebb pártokkal is...


mellesleg a jobbik épphogy összehozza az embereket :D eddig az mszp és a fidesz esküdt ellenségek voltak, most meg milyen szépen egymás nyakába borultak a kakis gatyájukban! hát mi ez ha nem összefogás és az eddig viszálykodó szimpatizánsok egyesítése? és ez csak a jobbiknak köszönhető!

2010. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem, a liberálisok azt kérnék, hogy ne azt nézd, hogy meleg, hanem hogy ért e ahhoz, amit tesz :)


Semmi baj, elismerem hogy tud, de nem veszem fel mert a számomra irritáló! Csak hogy ha ezt megtudja pld a munkaközvetítő már is bajban vagyok. Szóval nekem kellemetlen hogy " normális " vagyok. " a többség"

2010. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!