Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye mielőtt a jobbik megjelen...

Ugye mielőtt a jobbik megjelent, a magyar emberek nem voltak megosztva, egy egységes és egyetértő nép voltak többnyire, csak a jobbik tehet róla, hogy most megosztottak lettünk? Hisz csak őket szólják le.

Figyelt kérdés
Ironikus voltam!
2010. márc. 23. 13:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ilyen éles határvonal, hogy maguk és magunkfajták nem volt. Ezt fenntartom.


De elhatárolódás sem volt még az elmúlt 20 év eseményei, politizálásával szemben. Sőt még soha nem voltak ilyen direkt módon megnevezve a problémák.

De a hatalmi arisztokrácia léce sem remegett még ennyire!

2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

"Király A. nem meleg mert párkapcsolatba él

gyengébbek kedvért egy nővel :o)


és már nem jobbikos :)"


képzeld el hogy még jobbikos, csak a szóvivői posztról mondott le. tudod hányan élnek melegek Mo.-n házasságban gyerekekkel, mert nem merik felvállalni, pont az ilyenfajta miatt mint ti?

2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"képzeld el hogy még jobbikos, csak a szóvivői posztról mondott le. tudod hányan élnek melegek Mo.-n házasságban gyerekekkel, mert nem merik felvállalni, pont az ilyenfajta miatt mint ti?"


és a jobbikon bellűl etikai vizsgálatot indítottak ellene

aminek a vége kizárás lesz/lehet


kis butuska :)

liberális!

2010. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

"kis butuska :)

liberális!"


add1: ha én már arra szintre süllyednék le, hogy valakit lebutázzak vagy hülyézzek, ott érezném, hogy nem vagyok vitaképes.

add2: nem vagyok liberális, csupán felismerem azt, ha valakinek ugymond elromlottak a génjei, akkor arról ő nem tehet.

2010. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

ok neked küldöm :)


[link]

2010. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

képzeld el hogy még jobbikos, csak a szóvivői posztról mondott le. tudod hányan élnek melegek Mo.-n házasságban gyerekekkel, mert nem merik felvállalni, pont az ilyenfajta miatt mint ti?



Nem értem!

Mit kellene tenni? Ösztönözni az embereket hogy legyetek búzák? Vagy mit? Az átlag ember lesz@rja hogy ki a búza és ki nem, csak ne akarjanak már több jogokat csak mert búzák. Ne akarjanak már erkölcstelenül parádézni, mert az átlag ember ha a hetero k.rvák parádéznak azt sem nézik jó szemmel. Nem értem hogy miért is kellene abba a kiváltságba részesíteni a búzákat hogy örüljenek nekik az emberek? Nem elég nekik ha le se sz@rják őket?

2010. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
xD
2010. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Nem értem!

Mit kellene tenni? Ösztönözni az embereket hogy legyetek búzák? Vagy mit? Az átlag ember lesz@rja hogy ki a búza és ki nem, csak ne akarjanak már több jogokat csak mert búzák. Ne akarjanak már erkölcstelenül parádézni, mert az átlag ember ha a hetero k.rvák parádéznak azt sem nézik jó szemmel. Nem értem hogy miért is kellene abba a kiváltságba részesíteni a búzákat hogy örüljenek nekik az emberek? Nem elég nekik ha le se sz@rják őket?"


ez igaz

pont a liberálisok miatt kellett lemondania


mer el kezdet hőbörögni :(

2010. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
7%

"Nem értem!

Mit kellene tenni? Ösztönözni az embereket hogy legyetek búzák? Vagy mit? Az átlag ember lesz@rja hogy ki a búza és ki nem, csak ne akarjanak már több jogokat csak mert búzák. Ne akarjanak már erkölcstelenül parádézni, mert az átlag ember ha a hetero k.rvák parádéznak azt sem nézik jó szemmel. Nem értem hogy miért is kellene abba a kiváltságba részesíteni a búzákat hogy örüljenek nekik az emberek? Nem elég nekik ha le se sz@rják őket?"



én sem örülök neki, hogy vannak melegek, de el kell fogadni, hogy ez a születésnél dől el ki, hogy ki lesz az és ki nem. génhiba. örülj inkább annak hogy te nem születtél melegnek. ellenzem, hogy gyereket neveljenek, de attól még ők is emberek!

2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"én sem örülök neki, hogy vannak melegek, de el kell fogadni, hogy ez a születésnél dől el ki, hogy ki lesz az és ki nem. génhiba. örülj inkább annak hogy te nem születtél melegnek. ellenzem, hogy gyereket neveljenek, de attól még ők is emberek!"


csak egy kis homok került a gépezetbe :)

2010. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!