Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdekes mindenki kampányol...

Nem érdekes mindenki kampányol a jobbiknak a tudtán és akaratán kívül?

Figyelt kérdés

a pártok a média mind megpróbálják lejáratni a jobbikot de ellentétes hatást váltanak ki szerencsére

pl: az emberek nagy része már mind tudja hogy amit mond az mszp annak pont az ellentéte igaz

tehát ha szerintük rossz a jobbik csak azért is rájuk szavaznak

ha azt mondják a jobbiknak nincs támogatottsága akkor már szinte mindenki tudja hogy az mszp már rég meg van előzve


még itt a gyakori kérdesek.hu n is hiába rak fel ugyanaz a néhány ember annyi vicces kérdést a jobbik ellen

nekünk segítetek :)


köszönjük az ingyen kampányt hála nektek már milliók tudják hogy van egy jobbik


köszönjük :)


2010. márc. 22. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
milliók tudják hogy van egy jobbik, milliók tudják mit akarnak ezért milliók nem szavaznak rájuk:D
2010. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a cél. Minél több új szavazót bevonni, akik nem a fideszre szavaznak. Az mszp-nek már tök mindegy, hogy hova, csak NE a fideszre.

Nem lesz meg a fidesznek a többsége, összeállni nem fog senkivel sem, főleg most, hogy a jobbik és az mszp ennyire összeborult ellene. És mi lesz??? SEMMI!!! Ez az mszp célja. Lesz 3 kormányképtelen párt. Itt aztán minden lesz, csak számonkérés nem...

2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Ma is azzal az örömhírrel fogadtak a kollégák, hogy látták valamelyik pletykaújság főcímén, hogy Vona beszüntetné a TV2-t és az RTL KLUBot. :)
2010. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Adjon Isten

Szebb jövőt

2010. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze! Még az izraeli kémrepülők is nekik kampányoltak. Főleg mivel Vona Gábor volt a pilóta és Morvai Krisztina a másodpilóta. Beszratam ezen :D
2010. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ez van minden a jobbik malmára hajtja a vizet ha tetszik ha nem :)
2010. márc. 22. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van, ahogy a kérdező írja. Az elemzők is azt mutatták ki, hogy több mint egy éve, bármi, ami a közéletben, a belpolitikában történt, az így vagy úgy a Jobbikot erősítette. És ezt lehet mondani mikroszinten, akár a gyk szintjén is. Én ettől azért annyira nem vagyok feldobva. Mivel öreg vagyok, láttam már sok ilyen nagy nekibuzdulást, meg a történelemből is ismerünk ilyeneket, de mintha valahogy azoknak se lett volna sose jó végük. Szóval én nem hiszem azt sem, hogy most a Jobbik lenne a tuti megoldás, de azért egy kicsit irigylem a fiatalok (köztük a kérdező) hitét, lelkesedését...
2010. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet mondani bármit, csak az tudja igazán milyen sok jobbik szimpatizáns van, aki kint volt 15-én... leírhatatlan élmény volt!


Szebb Jövőt!

2010. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a nyitóban nincs is kérdés csak hülyeségek tömkelege.Aztán a másik,aki 3 helyre is beírta,hogy a fityesz nem lép koalícióra senkivel.Pont mint ahogy Torgyánról beszélt a mindig igazmondó.Miért jó ha beszüntetik a ker.-i adókat?Hogy fog élni az egyszeri jobbikos szavazó mónikasó nélkül?
2010. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ebben a nyitóban nincs is kérdés csak hülyeségek tömkelege.Aztán a másik,aki 3 helyre is beírta,hogy a fityesz nem lép koalícióra senkivel.Pont mint ahogy Torgyánról beszélt a mindig igazmondó.Miért jó ha beszüntetik a ker.-i adókat?Hogy fog élni az egyszeri jobbikos szavazó mónikasó nélkül?"


én nem nézek moni shot

rtl klubot is ritkán van hogy 30 perc reklám van


de azért én megértelek titeket is nem lehet most könnyű nektek :)

2010. márc. 22. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!