Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Két párt között vacillálok a...

Két párt között vacillálok a szavazáskor?

Figyelt kérdés
-Nem titok az első számú párt a FIDESZ, a másik pedig a JOBBIK. Kérlek Benneteket, hogy mind a két fél hozzáértő szakembere vonjon be, miért döntsek vagy az első, vagy a második párt mellett? -ez nem befolyásolhatóság, csak szeretnék tisztábban látni, hogy mik az érvek, s ellenérvek?
2010. márc. 22. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

kimész az utcára, meglátsz egy cigányt: félsz

elengeded a gyerekedet diszkóba pl.? persze, hiszen fiatal, de nem alszol, mert félted. nem mondom, hogy csak a cigányoktól, de főleg tőlük

sötét van, mész haza a munkából buszmegállóban, kocsmák előtt, csak az utcán portyázó cigány bandát látsz: félsz


De miért? Megvernek, kirabolnak, megerőszakolnak.


Nem csak cigányok, de főleg ők.


Azt akarom, hogy ők is féljenek! Hogy ne kelljen félnünk tőlük.


MSZP, Fidesz? Eddig semmit nem tudott tenni, most sem fog.


Jobbik? Bennük minden reményem.

2010. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát én speciel nem félek a cigányoktól, pedig laktam egy évet a nyolcadik kerületben is. Nem provokáltam őket és békén hagytak.


Kérdező:

Mivel két jobboldali párt között vacillálsz, valószínűleg az fogja eldönteni a dolgot, hogy mennyire vagy radikális. A Fidesz inkább a centrum felé tolódik, de a Jobbik deklaráltan nagyon radikális. Egyedül a Jobbik programját olvastam, nem kétség, hogy szívből írták, az egy probléma vele, hogy - legalábbis a gazdasági része, ahhoz konyítok kicsit - megvalósíthatatlan. A Fideszre semmiképp nem akartam szavazni, ezért az ő programjukat nem láttam.

Itt sajnos a válaszolók mindig a saját szimpatizánsukat reklámozzák, ráadásul sokan nem értenek hozzá, elhallgatnak részeket, stb., ezért szerintem ne hallgass másra, olvasd el a két programot (egy délután alatt simán lehet) és azok ismeretében dönts.

2010. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!