Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Két párt között vacillálok a...

Két párt között vacillálok a szavazáskor?

Figyelt kérdés
-Nem titok az első számú párt a FIDESZ, a másik pedig a JOBBIK. Kérlek Benneteket, hogy mind a két fél hozzáértő szakembere vonjon be, miért döntsek vagy az első, vagy a második párt mellett? -ez nem befolyásolhatóság, csak szeretnék tisztábban látni, hogy mik az érvek, s ellenérvek?
2010. márc. 22. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

" [link]


Ezután dönts!

Érdemes csak átfutni, amúgy tök mindegy szerintem Fidesz vagy Mszp, csak a Jobbik ne legyen!"


Ezt nem teljesen értem. Minden ember akik a Jobbik előtt másik pártban voltak, jobboldali pártból kerültek be. Nem úgy mint a fél MSZP meg fidesz az MSZMP-ből...


Na de komolyan írd már le ebbe mi az ami szúrja a szemed?

2010. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

15:37


Megnéztem a videót,nagyon durva. És a vicc, hogy teljes mértékben igazat mond, és ilyenkor is csak elképednek a fejlett országok, hogy mi is van itt Magyarországon.


Soha sem fogok a Jobbikra szavazni, de azért nem értek egyet azzal, hogy a második a Jobbik. MSZP is ott van, majd ápr. 11-én kiderül

2010. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A FIDESZnek nem lenne elég bátorsága megtenni bizonyos lépéseket pl. cigányügyben vagy elszámoltatásban, viszont a Jobbiknak nagyon is.


[link] -ha nem szeretnéd, hogy az efféle Fekete Retkek elszaporodjanak az országban, akkor a talán a Jobbik a megfelelő választás.

2010. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jobbik: Politikai bűnözés felszámolása.


Fidesz (és MSZP):


"A dokumentumok titkosításának szigorításával kapcsolatos kétharmados

törvényt 332 igennel fogadták el az MSZP-vel!! legnagyobb egyetértésben!!!!.

Ezekszerint akkor sem hozható egy anyag nyilvánosságra, ha később

kiderül róla hogy jogtalanul!!! titkosították, pl. bűncselekmények!!"



Jobbik: - A magyar föld Magyar kézben tartása

-Cigánybűnözés felszámolása

-Multinacionális vállalatok megadóztatása

-Csendőrség felállítása, közbiztonság növelése

-A hazai vállalkozások támogatása

-Lakáshoz jutás támogatása

-Munkahelyteremtés

-Mezőgazdaság helyreállítása (pl.--> amely terméket meg tudunk termelni, olyat minek exportáljuk)

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Nem úgy mint a fél MSZP meg fidesz az MSZMP-ből..."


Ha a hülyeség fájna.... ORDÍTANÁL!

2010. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem pont a fele, de vannak benne MSZMP tagok is dögivel. Van egy lista erről, de nem tudom melyik kérdésbe írták bele, majd hátha valaki belinkeli...
2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17:47

És tudod te azt, hogy 89 előtt aki nem volt párttag, kiszes, meg miegymás, az nem tanulhatott??? Mindenki párttag volt majdnem. Tudod te azt, hogy miket kellett kitölteni egyetemi felvételi előtt???

Nem lehetsz több 30-nál, de az is szégyen, hogy történelemből neked ilyet nem tanítottak...

2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A FIDESZnek nem lenne elég bátorsága megtenni bizonyos lépéseket pl. cigányügyben vagy elszámoltatásban, viszont a Jobbiknak nagyon is."-ezzel kapcsolatban nekem pedig az a véleményem, hoy sajnos kiiktatni nem lehet őket,tehát hiába lépne fel radikálisabban a Jobbik-nem tehet semmit,és a Fidesz is ugyan úgy fog tenni...-szóval ebből a szempontból nem lehet helyesen dönteni...
2010. márc. 22. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!