Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik meg akarja szüntet...

Ha a Jobbik meg akarja szüntetni a mentelmi jogot, akkor Budaházyt miért akarták mégis a mentelmi jog mögé bújtatva kihozni a börtönből?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Budaházy "megmentéséhez" a Jobbik is csatlakozott. A párt listáján ugyan nem kapott helyet a Magyarok Nyilai feltételezett vezetője, Novák Előd alelnök azonban - aki ugyanebben, a budapesti 17. számú egyéni választókörzetben indul - Budaházy támogatására szólított fel, és Morvai Krisztina, a párt EP-képviselője is csatlakozott a kampányhoz."


Most akkor miről beszélsz???


Egyébként Jobbik szimpatizáns vagyok, csak ezt valahogy nem tetszik. Budaházyval sincs semmi bajom! Sőt! Viszont a választások előtt ez csúnya malőr. Vagy ez csak nekem szúrja a szemem?

2010. márc. 21. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

míg van mentelmi jog nem csak Ibolykáéknak jár


hanem mindenkinek



hülye kérdező

2010. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%
Írd le neki. Az a biztos!
2010. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként Jobbik szimpatizáns vagyok, csak ezt valahogy nem tetszik. Budaházyval sincs semmi bajom! Sőt! Viszont a választások előtt ez csúnya malőr. Vagy ez csak nekem szúrja a szemem?

"


én ezt nem nagyon akarom elhinni

bocs

ha nem csak ilyen uk muk fuk jobbikos lennél tudnád és nem mosnád össze a Jobbikot

Budaházyval


:)

2010. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Faca hogy mindenki lehülyéz! Itt ez a menő? Értelmesen nem lehet?
2010. márc. 21. 13:48
 16/21 A kérdező kommentje:

uk muk fuk :D ez tetszik

Nem fogom bizonygatni a meggyőződésem. Egyszerűen felmerült bennem egy kérdőjel, mert nincs Jobbik szemellenzőm, hogy elvakultan minden mozdulatuk tetsszen. Egyszerűen szimpatizálok a párttal és azzal az erkölcsi renddel amit képviselnek. Ebbe nem fér nekem ez bele. Ha vezetni akarják az országot, ne Budaházy kiszabadítása legyen a legfontosabb, hanem helyrehozni ezt a sz.rt amiben élünk. Aztán aki ártatlan úgyis kiszabadul. És nem mosom össze a Jobbikkal, csak hallgatom és olvasom a híreket.

2010. márc. 21. 13:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért hülyéznek le mert rosszul vagy tájékoztatva.
2010. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csak neked szúrja :D

Amúgy ez egy olyan dolog, hogy aki ezt kitalálta, az jól megszopatta vele a pártot.

Ebből sehogy sem lehet jól kijönni.

Vagy indítják Gyurit, és akkor nesze a mentelmi jog eltörlésének (ami egy sarkalatos Jobbik célkitűzés).

Vagy nem indítják, és akkor a nemzeti oldal egyik része leszakad, Gyuri, Torockai, a HVIM, stb.. a párt ellen fordul, és elvesztik őket.


Gyakorlatilag ez volt az egyetlen értelmes, viszonylag kis veszteséggel járható út.

2010. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki érdemben válaszolt a kérdésemre! Legfőképp az utolsónak.
2010. márc. 21. 14:01
 20/21 A kérdező kommentje:

:D most látom hogy valószínű te nyomorultaztál le :)

Na mindegy.

2010. márc. 21. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!