Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor hogyan akar...

Orbán Viktor hogyan akar elszámoltatni?

Figyelt kérdés
Nem provokálásnak szánom a kérdést, de a napokban is elszámoltatásról beszélt annak ellenére, hogy minden titkosítva lett. Hogyan lesz akkor elszámoltatás?
2010. márc. 20. 15:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Hogy van-e érdemleges válasz arra, hogy miért ígérget Orbán elszámoltatást, amikor az ő pártja is megszavazta a titoktörvényt (és ő maga is csak azért nem, mert épp nem volt ott)? Igen, van, méghozzá egyszavas válasz: kampány! Dübörög a kampány, valamivel meg kell győzni a választókat. Április 9-éig majd még folyton szajkózzák ezeket a jelszavakat, 12-ére pedig már el is felejtik őket. Meg minket, szavazókat is.
2010. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Hát valóban érdemleges válasznak tűnhet az amit mondasz, de valami másra gondoltam...


Egy olyan választ várok, ami cáfolja azt, hogy Orbán Viktor ezzel a kijelentésével hazudott

2010. márc. 20. 17:44
 13/40 anonim ***** válasza:
hajrá Orbán!!!
2010. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen választ nem fogsz kapni, kérdező, kussolnak a fideszmszp- sek!
2010. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kötekedésből tettem fel ezt a kérdést. De úgy gondoltam, van valami válasz erre. Mert ha nincs, akkor nem értem hogy mit remél az, aki a fideszre szavaz
2010. márc. 20. 19:18
 16/40 jamesbond ***** válasza:
60%
Csak úgy lehetne, ha minden pártra vonatkozna. Az egyik legjobban érintett párt az SZDSZ már nem létezik, a másik legkorruptabb pedig a Fidesz, és nem meri kockáztatani hogy megpiszkálják az Orbán ügyeket is, mert akkor mehetnek kézenfogva a börtönbe.
2010. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%
SEHOGY MERT ŐK IS BENNE VANNAK...
2010. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
71%
Akkora ebben az országban a korrupció, hogy nem lesz nehéz néhány olyan ügyet találni aminek nagy sajtóvisszhangja lehet. A Zuschlag ügyhöz hasonló max. 100 milliós kárértékre lehet találni elég felgöngyölíthető esetet. A sajtó úgy is megrendelésre dolgozik. Persze a 100 millió forint az átlagpolgárnak egy borzasztóan magas összeg, de a politika holdudvarában forgó összegekhez képest aprópénz. A nagy pénzek már titkosítva vannak a nép pedig megkapja a kenyeret és a cirkuszt.
2010. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

20:09 - igazad van, szerintem is ez fog történni. Mindenki örül majd neki, hogy Viktorunk jól elszámoltatott! :)


Csak éppen a milliárdokról nem esik majd szó...

2010. márc. 20. 20:21
 20/40 anonim ***** válasza:
Hahó! Fideszesek! Hol vagytok? Vagy netán ciki a téma?
2010. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!