Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek. Mért vagytok ilyenek...

MSZP-sek. Mért vagytok ilyenek? Aki nem MSZP-s, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?

Figyelt kérdés

Mért vagytok ilyenek? Aki nem MSZP-s, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?


Értem itt ezalatt azt, hogy aki nem MSZP-s, az a fasiszta, tanulatlan, hülye, rasszista, agymosott, magyarkodó, antiszemita, náci, félművelt, bigott idióta.


Persze itt a másik oldal 2-3 képviselője is, akik anti-magyaroznak, meg komcsiznak, zsidóznak. Őket úgyanúgy elítélem.


De mégis a Jobbikra és a jobbikosokra kihegyezve tettem fel provokáló, értelmetlen, gyermeteg, fantáziátlan kérdésemet az előbb:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__735..


2010. márc. 20. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szebb Jövőt! :)
2010. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan az mszpsek lettek leb*zizva meg anyázva amit linkeltél. De nem baj. Mi vagyunk a szar szemetek.
2010. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt a zárszó a pártszidó honlap! Hamarosan lesz fórum is ahol a külömböző pártok utálói szidhatják egymást. :)


[link]

2010. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Massal nem tudnak ervelni. Bayer megmondta, hogy igy kell beszelni velunk. FideszMszp gyalogosok kovetik a vezeruket!
2010. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Remélem értitek:) Az eredeti kérdés kiírójának innen üzenem, hogy nem "mért", hanem "miért"!:)


Egy nyilván analfabéta jobbikos.

2010. márc. 20. 14:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Húrkatőtőkém, ezt ma már eljátszottad a Jobbikkal is, legközelebb a SZDSZ meg az MDF jön?


Már csak azért sem szavazok a Fideszre mert Orbán a legvisszataszítóbb a Magyar politikában mióta világ a világ!!!

2010. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Jobbikkal kapcsolatban nem én tettem fel a kérdést. Ha végig olvasod figyelmesen a megjegyzésemet, láthatod, épp azt a kérdést igyekeztem kifigurázni.
2010. márc. 20. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor bocsesz, de már kezd egy kicsit az agyamra menni ez az ellenségeskedés.


Elnézést..

2010. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi, nyugi nem vagy egyedül, nekem is:)
2010. márc. 20. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:

"Konkrétan az mszpsek lettek leb*zizva meg anyázva amit linkeltél. De nem baj. Mi vagyunk a szar szemetek."



hát igen mi a ... nak kellett az mszp re szavazni

miattatok is ilyen rossz minden!


de hogy még mindig neked áll feljebb

nem igaz nem lehet észrevenni hogy az mszp tönkre vágott mindent

2010. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!