Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok. Mért vagytok...

Jobbikosok. Mért vagytok ilyenek? Aki nem jobbikos, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?

Figyelt kérdés

Jobbikosok. Mért vagytok ilyenek? Aki nem jobbikos, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?

Értem itt ezalatt azt, hogy aki nem jobbikos, az a provokátor, s*ggfej, hülye, gyengeelméjű, agymosott, zsidó, cigány, antimagyar, magyar ellenes.

Persze itt a másik oldal 2-3 képviselője is, akik fasisztáznak, náciznak. Őket úgyanúgy elitélem. De van egy olyan érzésem, hogy a jobbikosok agresszivitása miatt az összes normális jobboldali ember elhagyta az oldalt.

Így már csak az agresszívak maradnak mindkét oldalon. Mért jó ez?


2010. márc. 20. 13:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Megérkezett a 29es is. :)
2010. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Szerintem Bayernek itt igaza volt. Ő is pont az agressziótokra válaszolt, kicsit hülyén, agresszióval..."



Szoval az mas ha a Bayer....csak velunk van a baj....:)

2010. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Én Jobbik szimpatizáns vagyok, de be kell vallanom, hogy a kérdés jogos; bár a közéletben nem nagyon tapasztaltam volna, hogy a jobbikosok ennyire agresszívak és egyoldalúak lennének, de pár portálon bizony én is észrevettem, hogy egy-két ember valóban nem tudja alátámasztani észérvekkel a véleményét, és inkább helyette anyázik, zsidózik, stb... De a többi párt fanatikusainál is észrevehető ez, főleg a Munkáspárt 2006, az MSZP, és az SZDSZ rajongóira érvényes, hogyha valaki mond egy ellenvéleményt, akkor az hülye, sötét, náci, fasiszta, stb. (elég vicces, hogy úgy használnak egyes szavakat, hogy azt sem tudják, hogy mit jelent, mint pl. náci, fasiszta, demokrácia, diktatúra, és még sorolhatnám tovább). Szerencsére főleg csak a neten észlelhető ezeknek a fanatikusoknak a kissé furcsa attitűdje, de a valós életben már kevésbé (kivéve pártgyűléseken :D). Sajnálom, hogy a kérdés feltevőjének nem az értelmesebb jobbik szimpatizánsokkal volt szerencséje, hanem a kisebb körű "pártbálványozókkal".
2010. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

14:06

már megbocsáss, de a kifejezetten azokat a káromkodásokat használta, amiket a kuruc.info-n talált az idézett közleményekben. Csak ugye a vágások miatt ebből nem sok minden derült ki.

Tudjuk, a kuruc.info nem tartozik a jobbikhoz, még minden jobbikos azt idézi...

2010. márc. 20. 14:15
 25/40 anonim ***** válasza:

"Na persze ti Jobbikosok marhára elvagytok szálva.

Azt hiszitek mekkora eszetek van csak mert "rájötettek",hogy az elmúlt 20évben szétlopták az oszágot."



Olyan sok eszed Neked sem lehet, ha csak 29%-ban tudsz értelmes válaszokat adni. Mitől érzed magad különbnek azoktól akiket Jobbisoknak gondolsz? Szégyen ,ahogy nyilatkozol másokról. Süt az írásodból, hogy agresszív, buta ember vagy. Ez véleményem. Nem vagyok Jobbikos, de a Jobbikra fogok szavazni és ha nagyon érdekel dolgozom és mellette főiskolára járok. És van egy kicsi gyerekem, akinek a Jobbikon kívül egy párt sem ígérte, hogy megvédi a bűnöző gyilkosoktól. Gondolom Neked nincs gyereked.

2010. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

14:15

Én is ismerek normális jobbikosokat is, személyesen is. Éppen ezért nem értem azt a különbséget, amit itt és az ismerőseimmel tapasztaltam.

2010. márc. 20. 14:17
 27/40 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

14:19

Még mindig vágott a felvétel. A káromkodásokat egy az egyben a kuruc.info-ról szedte... pl sz*rházi orbán és hasonlók.

2010. márc. 20. 14:20
 29/40 anonim ***** válasza:

Kerdezo:


Belinkelnel v.mit ahol egy Jobbik politikus IGY beszel egy forumon?

2010. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol? Minden párt szimpatizánsai között van ilyen is olyan is. Az Mszp szavazókat is állandóan lehülyézik és azt gondolják, hogy mindegyik idióta nyugdíjas. Gondolom közöttük is van tanult okos ember. És biztos, hogy van sík hülye Fideszes is. Én speciel ismerek ilyet.
2010. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!