Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok. Mért vagytok...

Jobbikosok. Mért vagytok ilyenek? Aki nem jobbikos, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?

Figyelt kérdés

Jobbikosok. Mért vagytok ilyenek? Aki nem jobbikos, azt mért kell lehordani mindenféle hülyének?

Értem itt ezalatt azt, hogy aki nem jobbikos, az a provokátor, s*ggfej, hülye, gyengeelméjű, agymosott, zsidó, cigány, antimagyar, magyar ellenes.

Persze itt a másik oldal 2-3 képviselője is, akik fasisztáznak, náciznak. Őket úgyanúgy elitélem. De van egy olyan érzésem, hogy a jobbikosok agresszivitása miatt az összes normális jobboldali ember elhagyta az oldalt.

Így már csak az agresszívak maradnak mindkét oldalon. Mért jó ez?


2010. márc. 20. 13:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Az elsővel is egyetértek, mert a kérdés provokatív!
2010. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
B.zi éppenséggel nem vagyok, de te máris bebizonyítottad állításom helyességét..
2010. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kitaláció és provokatív.
2010. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Na persze ti Jobbikosok marhára elvagytok szálva.

Azt hiszitek mekkora eszetek van csak mert "rájötettek",hogy az elmúlt 20évben szétlopták az oszágot.

Elárulom mindenki rájött már erre,sőt sokkal előbb mint ti.

Csak nektek beszűkült látókörötök van,és csak addig terjed a gondolkodásotok,hogy ha ők nem majd a Jobbik..

Ezzel az a baj,hogy ti is csak egy hazug párt manipuláltjai vagytok.

És kíváncsi lennék ,hogy a "nagy Jobbikosok"milyen iskolát végeztek,milyen tanulók voltak esetleg mivel foglalkoznak,nem hiszem,hogy olyan nagy tudásotok van ha a legegyszerűbb politikai trükkökre(itt a Jobbik trükkjeire gondolok)azonnal bedőltök.

És hát igaz a mondás:

-Néha elmondanám bizonyos embereknek, hogy milyen buta, de tartok tőle, hogy pont ezért nem értené meg.”

2010. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

"Jobbikosok, hülyék vagytok, mint a segg, menjetek anyátokba!" - üzeni Bayer

Mi lesz kedden, kicsi cickányok?

„Tényleg tetszett? Akkor menjetek anyátokba”- üzente a jobbikos portál szerkesztőinek a Fidesz alapító tagja.

Így zsidózzatok engem, meg a nagyapámat, meg a családomat, sz*rházi, kis senkiházi, tetvek”- Ti meg, jobbikosok olyan hülyék vagytok, mint a segg”. a sajtószemle végeztével a kuruc.infósoknak Bayer Zsolt.


Te ha Jobbikos lennel mit uzennel egy ilyen politikusnak es hiveinek?

2010. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

13:54

Szerintem Bayernek itt igaza volt. Ő is pont az agressziótokra válaszolt, kicsit hülyén, agresszióval...

2010. márc. 20. 14:03
 17/40 anonim ***** válasza:

Na persze ti Jobbikosok marhára elvagytok szálva.

Azt hiszitek mekkora eszetek van csak mert "rájötettek",hogy az elmúlt 20évben szétlopták az oszágot.

Elárulom mindenki rájött már erre,sőt sokkal előbb mint ti.

Csak nektek beszűkült látókörötök van,és csak addig terjed a gondolkodásotok,hogy ha ők nem majd a Jobbik..

Ezzel az a baj,hogy ti is csak egy hazug párt manipuláltjai vagytok.

És kíváncsi lennék ,hogy a "nagy Jobbikosok"milyen iskolát végeztek,milyen tanulók voltak esetleg mivel foglalkoznak,nem hiszem,hogy olyan nagy tudásotok van ha a legegyszerűbb politikai trükkökre(itt a Jobbik trükkjeire gondolok)azonnal bedőltök.

És hát igaz a mondás:

-Néha elmondanám bizonyos embereknek, hogy milyen buta, de tartok tőle, hogy pont ezért nem értené meg.”



Egyszerűen szánalmas vagy!


Politikai trükkök, és a Jobbik?

Igen kellenek retorikai trükkök, mert olyan lehetőségeket teremtettek a parlamenti pártok, hogy ezek nélkül nem juthat párt a parlamentbe! De nem véletlenül, hanem hogy a helyeiket védjék a népképviselet beszivárgásától!



A Fidesz 20 éve hazudozik és mutyizik, ez valahogy nem sejlik? Soha nem állt ki a társadalomért a tettekben, sem a nagytőke, sem a nomenklatúra nyomulásával szemben.

Soha nem hozott semmi megrendítőt nyilvánosságra.

Talán pontosan a Fideszeseknek kellene elgondolkodni a miértekről. Én nem aggatok jelzőket senkire, de gondolkodni nektek sem ártana!

2010. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de az utóbbi időben ezen az oldalon csak és kizárólag a Jobbik-kal foglalkozó (és bíráló, provokáló) kérdéseket tettek fel. Úgyhogy már én is úgy vagyok vele, hogy: Jaaaaaaj Hgyjuk már ezt a folyamatos Jobbikozást. Unalmas! Most miért olyan érdekes a Jobbik? Féltek valamitől, vagy mi van? Annak idején a MIÉP is parlamenti párt volt, de ilyen mozgolódást még párt miatt nem láttam. Nyissatok egy oldalt, ahol mindenki leírhatja, hogy miért nem akarja, hogy a Jobbik parlamenti párt legyen. És írjátok oda, hogy tilos a sértegetés. Mostmár engem is érdekelne, hogy kik és miért fosnak ennyire.
2010. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 29%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50"


Bayer Zsoltrol mi a velemenyed? Iskolazott, intelligens ember, ugye?

2010. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Szerintem Bayernek itt igaza volt. Ő is pont az agressziótokra válaszolt, kicsit hülyén, agresszióval...


Milyen agresszióra? Egy link vagy példa!


De mi is az igazságtartalma a Zsótika által elmondottaknak.

Nem az a gond hogy lehülyéz! Hanem hogy hazudik!!

2010. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!