Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érzel, ahogy közeledik a...

Mit érzel, ahogy közeledik a választás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
39%

Azt,hogy nagyon dühös leszek,ha a jobbik nyer!

Na és ettől a "szebb jövöt" köszönéstől már hányingerem van!

Mint a fasisztáknál a Heil hitler!:(

2010. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
32%

Én meg attól leszek dühös ha a jobbikot

a nácokhoz hasonlitják

2010. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
25%
*nácikhoz
2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%

"Undor, és egyre erősödő hányinger."


És hogy milyen ostobaság uralkodik ezen az országon.

2010. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

"És hogy milyen ostobaság uralkodik ezen az országon"


Igen, nagyrészt ez váltja ki az undort.

2010. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
58%
Izgatott vagyok. És ha békák potyognak az égből, akkor is elmegyek szavazni. A Jobbikra.
2010. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

remélem, hogy a fidesz megnyeri. de a 2/3-os többség úgysem lesz meg. :(

14/l

2010. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg már uncsi ez a "szebb jövőt" kifejezés. ugyanez megy honfoglalón, iwiw-en, myvip-en és még sorolhatnám. egy határozott X-et fogok behúzni a fideszhez.

amúgy én a jobbikot nem hasonlítom a nácikhoz, mert tudom, hogy igaz magyarok, de nem eléggé. túl sok a jobbikban a suttyó. ahány embert megkérdeztem, mind ezt mondta, hogy azért nem szavaz a jobbikra, és mi sem. azt hiszi Vona, hogy ha egyből megszűntetné a TV2-őt, és az RTL klubot, akkor itt béke lenne? több milliók fognak fellázadni, mint amikor a sláger rádiót, és a danubiust szűntették meg. van aki egész nap ezt a csatornát nézi. rosszul gondolkodik ez a Vona.

2010. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy majd eloszlik a választást megelőző lila köd és jön a keserű csalódás és kiábrándultság. Akárki kerül kormányra nem fog tudni az üres államkasszából csodákat tenni.
2010. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Válság "van"! Igen válság van? "NINCS" pénz?Válság van csak mert drágalátos politikusaink havi 600-700 helyett "CSAK" 400at tudnak zsebbe dugni..ez már "VÁLSÁG"Kérdezem én ha annyira válság "VAN","NINCS"pénz..akkor hogy hogy annyi kocsi járkál az utakon mint 1 éve?Ilyen olcsó a benzin?Hogy tudja a dohányos ember naponta megvenni az a k*rva doboz cigit?(legalább még azt megtudják...)MAJD AKKOR BESZÉLJÜNK VÁLSÁGRÓL,ÉS MEGSZORÍTÁSOKRÓL,HA AZ EMBEREK 10EDE JÁR KOCSIVAL,ÉS ÉHSÉG LESZ!!Mert addig ez a válság csak egy DUMA!Hogy nekünk kevesebb legyen...Amúgy meg gyűlöletet érzek,az ÖSSZES párt iránt!
2010. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!