Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feri bá elmondta. Azt mondta,...

Feri bá elmondta. Azt mondta, hogy jobban élünk, mint 8 éve. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Királyi többest használ :)
2010. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg kéne hívnom magunkhoz egy napra...????

Reggelire kapna zsíroskenyeret hagymával, ebédre köménymagoslevest pirított zsemlekockával, vacsorára meg talán - ha még maradt - héjában főtt krumplit, egy kis sóval. Mit szóltok?

Ja és uzsonnaidőben meg elküldeném a postára, hogy fizesse be a múlt havi gázszámlámat!

2010. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ha a "jobban élünk" alatt az MSZP-t, és annak holdudvarát értette, akkor igaza volt.


Ha a nyugdíjasokat, akkor sem hazudott nagyot. (Bár azért nem minden nyugdíjas él jobban, hiszen rezsit ők is fizetnek, és a megemelt nyugdíj erre általában el is megy.)


Ha bárki másra gondolt Gyurcsány, akkor viszont...


Hát igen. Amink van, az a banké, még akkor is, ha a felét már kifizettük. Ha megtörténik a "nagy behajtás", még a földet is elveszik a talpunk alól. A "jólét" egy nagy szappanbuborék lufi, ami bármikor kipukkanhat. Ahol már kipukkadt, ott éhezést, és romokat hagyott maga mögött.

2010. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na ja, én is 235ezer Ft-t keresnék naponta,én is jobban élnék,mint nyolc éve. Elmehet a francba!! :((
2010. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Sokkal egészségesebben táplálkozom! Napi egyszer keveset és nem eszek édességet:))

És nyugodtabb vagyok, mert nem kell azon izgulni, mire költsem a fölösleges pénzemet:)

2010. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem a Gyurcsány kormány alatt egyszer hármasom volt a lottón!
2010. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ha innen nézzük, igazi fitness-tábor volt az utóbbi pár év.


Én például egy gyerek után is lassan annyi kiló vagyok, mint 15 éves koromban voltam... A Gyurcsány-titok nyitja: napi maximum kétszeri étkezés, de akkor is csak kevéske mennyiséget eszünk, alaposan megrágva. Cukor, nassolás, desszertek kizárva, inni csak csapvíz van, hús is csak ritkán, és akkor is alaposan felhasználva. (Mielőtt kisütnénk, még megfőzzük levesnek is.)


Hihetetlen, hogy békeidőben ez tényleg normális...


(És mielőtt belekötne bárki is, nincs internetem otthon. Az udvarról írok, itt van wifi.)

2010. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!