Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA a jobbik hatalomra kerül,...

HA a jobbik hatalomra kerül, háború lesz?

Figyelt kérdés

Mint közismert a jobbik célja visszaállítani a régi magyarország nagyságú országot.

Mire számítanak mégis?

odamegyünk a horvátokhoz és mondjuk, hogy : "csá! most elvesszük a tengerpartotokat!"


vagy a románokhoz: "hali! visszavesszük románia legszebb területeit és magyar országhoz csatoljuk!"


Azt gondolják hogy ezek az országok egy szemrebbenés, és mindenfajta hátsó gondolat nélkül átadják nekünk a legszebb területeiket?


2010. márc. 19. 09:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek ebben a verzióban sem. Én is Jobbik párti vagyok, de nem érdekel a nagy MO gondolata. Beérném ha a meglévőt fellendítenék, gondolok itt különösen az MG termelésre.
2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%
De végülis bármely párt kerül is hatalomra a belpolitikájuk jobban érdekelne. Háború esélye szerintem is kicsi.
2010. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%

Van egy B verzió, hogy puhított formában hozza létre programját!Akkor sokáig maradhat jobbik kormány vagy a jobbik-fidesz kormány!



Még is miben kellene puhítani a Jobbiknak a programján?


Persze az is érdekes hogy, beszólnak a szomszédainknak!

A Jobbik még soha nem szólt be, legfeljebb válaszolt, és amit hiányolt az annyi hogy az Eu s szavazásaink alkalmával nem használtuk ki azokat a lehetőségeinket, amiket a többi ország is megtett!

Lehet hogy 100% ban nem megy át a jobbik programja, de az csoda is volna, ahogy az is hogy ha nem korrumpálódna néhány lépviselő. Viszont a párterkölcs sokkal erősebb mint bár mely más pártnál és ez a korrupcióra sokkal szűkebb keretet szab. (A demokrácia velejárója a korrupció)

2010. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
Én jelentettem ezt a kérdést. Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció. Illetve ez a kérdés provokáció. Még milyen baromságokat tudtok kitalálni ti Isten barmai???
2010. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
43%
Három elszakított területet szerezhetnénk vissza,de nem most, 100-150év múlva talán. Erdélyt,Felvidéket és Délvidéket! Vagy ezeknek a területeknek egyes részeit. Először is autonómiát kell kapjanak ezek a területek, s majd ha a Magyarok olyan ügyesek lesznek, és minden családba 3-4gyerek lesz idővel ők lesznek a többség. Erdélyben már nő a Magyarok száma, sok kivándorolt magyar hazatér illetve a románok menekülnek külföldre... Ha a 3 említett területen a magyar lakosság egyszer meghaladja a 70%-ot akkor akár népszavazással is dönthetnek az mellett, hogy Magyarszághoz csatlakozzanak.De előbb ehhez az is szükséges, hogy Magyarország "felébredjen" és újra normális ország legyen, mert lassan ott tartunk, hogy Románia háta mögött kullogunk, az mszp úgy tönkretette az országot! Horvátokkal baráti a kapcsolatunk, illetve ott kevés is már a magyar, akárcsak Őrvidéken ott is aszimilálódtak, esetleg azt el tudnám képzelni, hogy a kisebb elszakított területeken élő magyarok a fent említett 3 nagyobb régióba költöznének vagyis Erdélybe, Felvidékre és Délvidékre. Magyarországnak hadserege sincsen a fantasztikus 20éves országrombolásnak köszönhetőleg, mégis, hogy képzelted a háborút te szuperintelligens kérdező??? megtámadjuk őket kaszával, kapával? ők meg jönnek tankkal és repülőkkel:)) esélyesek lennénk! Előbb gondolkozni kéne, azután feltenni a hülye kérdéseket...
2010. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%
Tudom nem illik visszakérdezni, de muszáj. Milyen hülyének lenni?
2010. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
44%

legalább a Jobbik beszél revizióról!


és nem itt kéne sápítozni szebb jövőt!

2010. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Aki normális választ adott annak köszönöm!

aki meg csak barmoz, meg hülyéz, az így járt, ezzel bebizonyította, hogy semmit nem ért a politikához, és a lehetséges következményekről!

2010. márc. 19. 13:26
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
LOL Majd odamennek az zengeni fog a csatatér az ,,árja magyar bátorságtol " lol . Mikor még még sereg sincs .... Kikapnának mint a szar a Románok 3 nap alatt Pesten lennének bár bocs . De ha megprobálják meg is érdemelné az ország hogy megsemmisüljön teljesen ....
2010. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék!

Én nem támogatom a háborút, hanem ellenzem!

Diplomáciai úton kellene elérniük amit akarnak, de kérdés ha így nem megy, nem próbálják-e meg erőszakkal, ha nincs is esélyünk semmi. volt már ilyen a történelemben,.....

2010. márc. 19. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!