Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA a jobbik hatalomra kerül,...

HA a jobbik hatalomra kerül, háború lesz?

Figyelt kérdés

Mint közismert a jobbik célja visszaállítani a régi magyarország nagyságú országot.

Mire számítanak mégis?

odamegyünk a horvátokhoz és mondjuk, hogy : "csá! most elvesszük a tengerpartotokat!"


vagy a románokhoz: "hali! visszavesszük románia legszebb területeit és magyar országhoz csatoljuk!"


Azt gondolják hogy ezek az országok egy szemrebbenés, és mindenfajta hátsó gondolat nélkül átadják nekünk a legszebb területeiket?


2010. márc. 19. 09:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
57%

Igaz, hogy ezt a beszédet nem az elejétől láttam, de ez volt a lényeg. Miből gondolod, hogy TV-ben is jelen lesznek?



A Jobbik kampánya is költségvetési részekre van felosztva.

Az az, ha nincs sok pénz az nem azt jelenti hogy nem lesz TV-s szpot, csak azt hogy minden szakaszban kevés.

Persze a mai parlamentiekkel akik már a show műsorokat is járják nem lehet versenyezni. De a tapasztalat hogy a Jobbik mindig képes egy egy média jelenléttel sokkal nagyobb hullámokat kelteni mint a többiek.

2010. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező de akkor ti akartok háborúzni, nem a Jobbik. Nekem pl nagyon megfelel az Öcsödi kőröspart is..


Szebb Jövőt!

2010. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%

"Igazi változást egy párt tud hozni, a Fidesz."


LOL. Aki kétszer esik egy hibába, nagyon mélyre süllyed.

2010. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%

"A Jobbik célként jelöli meg az elszakított területek csatlakozásának lehetőségét, de távlati(!!!) és szisztematikusan és NEM erőszakosan kivitelezhető célként!"


Itt a válasz. Ennyi, aki ezt nem fogja fel, azzal nincs mit kezdeni. Aki meg elmondásod szerint már-már tömeghisztériát kelt, azt simán fel kellene jelenteni, mert elmebeteg, de legalábbis borzasztó ostoba, hacsak nem szándékosan riogat!

2010. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%

Ezt nem csak én gondolom így.

A mi falunkban az emberek erről beszélnek, mindenki azt hiszi háború lesz ha a jobbik hatalomra kerülne.


Ez az, hogy gondolod!

Mert a média ezt harsogja, holott nincs alapja.

Ott ülsz a PC előtt és utána sem nézel csak harsogsz.

Nem véletlen hogy a neten áll a legjobban a Jobbik, hiszen akik onnan tájékozódnak sokkal valósabb képet kapnak. Nézz bele abba hogy mi a Jobbik állásfoglalása egy egy adott kérdésben, és rájössz hogy mekkorákat hazudoznak a médiák.


Kezd ezzel: [link]


Jobbik új nemzedék, dokumentumfilm és a köd egy nagy része feloszlik.

2010. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Dymo ***** válasza:
47%
igen,háború lesz,már építik az X-wingeket xD mekkora barom vagy
2010. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
53%
Naná!Én már hetek óta a bunkeremet ásom a ház alatt. Itt van Szalacsi Sanyi haverom is, segít vízből venni ki a zoxigént O.o
2010. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
43%
Én atombiztosat szeretnék. De a múlthavi fizum már elköltöttem a tankra..
2010. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok jobbikos de én is tudom nem lesz háború a szomszédos országokkal ugyanis a jobbik vezetők se idióták (nem is lenne sok esélyünk), csak indulatosan szidni fogják a másik népet, és követelni fogják magyar nemzetiségűek jogait(ami többnyire jogos követelések). Emiatt még inkább utálni fognak minket, és az ott élő magyarokat!

Egyébként négy év múlva hatalomra fog jutni a jobbik, és emiatt polgárháború lehet. Ugyanis a Jobbik nagy felfordulást fog okozni, és ennek lesz sok-sok vesztese, lesznek korrupt, bűnőző, jobbikosok (mint minden nagy pártnál) is és vissza fog esni népszerűségük elvesztik a választást (már ha lesz addigra olyan), és ha nem lesznek hajlandóak átadni a hatalmat akkor lesz polgárháború nálunk. A külföld ellenük lesz! Lehet ,hogy az internetet a jobbikosok uralják (de még nem interneten szavazunk) de ez nem minden a bíróságot pedig a fidesz, szóval szerintem szétbomlik a Jobbik. Sok múlik a fideszen! Mszp eddig csak erősítette őket! De minden állampolgáron sok múlhat!

Van egy B verzió, hogy puhított formában hozza létre programját!Akkor sokáig maradhat jobbik kormány vagy a jobbik-fidesz kormány!

2010. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
47%
HAJRÁ JOBBIK!
2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!