Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a lenti cikkhez?

Mit szóltok a lenti cikkhez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
előfordul az ilyen, hogy jön ez a politikába?
2015. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért azt tudni kell, hogy én világ életemben menzás voltam és akár milyen jót főztek, az mindig mindenkinek szar volt, a menzát kötelező fikázni.
2015. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

„Éhes gyerekek uborkát ettek kenyérrel, az elsősök sírtak, éhesek voltak! Megkóstoltam, büdös és undorító! Kötelesek vagyunk az alsóba menzát fizetni. Osztani ér, hátha jutunk valamire ” – írta egy felháborodott anyuka a Facebookra egy békéscsabai általános iskola keddi ebédjéről.



ez már csak indexet minősíti, hogy ilyen demagóg cikkeket tálalnak a jó népnek, amiben egy fészbúkos anyuka szavai mérvadóak.

gratulálok a cikk írójának.

egyébként vártam, hogy mikor fogják valami nagyon rafinált komoly oknyomozással felkonferálni, hogy ez is a Fidesz miatt van.

egyébként az index kezd egyre mélyebbre süllyedni egyetemben a 444-el.

2015. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lep meg.

Balkán vagyunk.

2015. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

annyit, hogy ez a kivonjuk a sót, cukrot és "egészségesen" adunk kaját a gyerekeknek ötlet teljes csődtömeg kudarc...és ehhez jön a kaja minősége(én is menzás voltam régen és jó volt a kaja nekem izlett de amiket mostadnak az köpedelem)...gyerek hazamegy és otthon kizabálja a hűtőt éjszakára aztán meg visítoznak, hogy sok a "kövér" gyerek.

még annyit, hogy ez a "kaja" ami a képen található, olyan mintha valaki előtte megette volna és visszaöklendezi a tányérra

2015. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt szólom hozzá, hogy ha egy is éhes lett volna közülük akkor megzabálta volna ríjás helyett.

Azzal kellett volna kezdeni, hogy amelyik nem zabál annak lebaxni két hatalmas fülest!

2015. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
El kell mondjam, hogy az új előírásoknak megfelelő menzai kosztot egy hétig a parlamenti büfében kellene felszolgálni. Valóban sz.r. Erről nem a konyhák tehetnek, ők csak megfelelnek az előírásoknak. Viszont a cikkben látható kép félrevezető. Menzán nem kapnak a gyerekek műanyag tányérban ebédet, így aztán az a kép bárhol készülhetett, de biztosan nem a menza éttermében. Ettől függetlenül remélem, hogy a törvényhozók is az új szabályozásnak maradéktalanul megfelelő ebédet kapnak vasárnap.
2015. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!