Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek Király VIDEÓJÁRÓL? ( NEM a képekről! )

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy füvet szívott. Nem érdekel, hogy melegekkel fotózkodott. Az viszont durva, hogy "helota ge*cinek" nevez egy görög férfit, és bas*dmegolva szidja a görög bort. Szerintetek ez mennyire van rendben?

Ja, és igen, tudom hogy lemondott, mielőtt valaki ezzel jönne, de a stílus, az stílus. Ha nem kerül nyilvánosságra a felvétel, akkor még mindig szóvivő lenne. Meg mi az, hogy "rosszindulatú ferdítés a videó?" Ezt is az mszp hamisította?


2010. márc. 18. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Én antimagyar vagyok meg zsidó, hogy mennyi mindent megtudtam ma magamról! :D

Tudod mit, ha olyan egy MAGYAR mint te, meg a társaid, meg ez a káromkodó jobbikos szóvivő, akkor még le is tagadom, hogy magyar vagyok!

2010. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Az SZDSZ MSZP csupa ilyen fiatalokból áll, az nem gáz?
2010. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

"Én antimagyar vagyok meg zsidó, hogy mennyi mindent megtudtam ma magamról! :D

Tudod mit, ha olyan egy MAGYAR mint te, meg a társaid, meg ez a káromkodó jobbikos szóvivő, akkor még le is tagadom, hogy magyar vagyok!"


tagadd is nálatok mszpnél úgyse szégyen ez... talán kapsz bajnaitól cukorkát

2010. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem Jobbikos, akkor meg miről beszélünk? a Jobbikosokban van annyi egyenesség és becsület, hogy ha tévednek. És mindenki tévedhet, elvégre emberek vagyunk... Csak az a különbség, hogy egyesek nem képesek beismerni, hogy tévedtek és politizálnak még 10évet...
2010. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha az osszes part kovetne a Jobbik peldajat akkor semmi problema nem lenne.

Ez egy cinikus fiatal hulyegyerek,lebukott,lemondott.

A masik aki lopot,szinten lemondott.


Akkor meg mirol beszelunk?Ti seggek vagytok akik azt gondoljatok hogy mi azt hisszuk hogy a Jobbikban mindenki csodalatos,tiszta es serthetetlen.Nem,nem gondoljuk ezt,az eszme amit kepvisel az a lenyeg.

2010. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

Le az MSZP vel és a FIDESZZEL!

Szebb Jövőt!

2010. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Az izraeli kémprelülős gyarmatellenőrzős sztori után elenyésző tény, hogy volt egy liberálisan gondolkodó fiatal tagja a Jobbiknak...
2010. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, linkeld már be légy szíves a videót, mert nem láttam !

Köszi

2010. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%

Jobbikos vagyok! Én is láttam a videót, és ez a gyerek szerintem a jobbik egyik legnyagobb szégyenfoltja, de még mindig többre tartom mint egy átlag mszp-st, mert egy átlag mszp-s ekkora, sőt nagyobb súlyú bűntett után még több évig politizál, és nem mond le...


Eddig a jobbikban 2 ember szégyenteljes tette került elő, de mindkettő lemondott. Ezt becsülöm bennük, amúgy meg elítélem mindkettőt.


De a lényeg az h lemondtak, és nem a jobbikot kell szidni ezért, hogy 2 tagjuk ilyesmit tett, és eltitkolta.

2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

Így van lemondott, de ha ezek nem derültek volna ki róla, hogy egy homár, akkor Ő is még ugyanúgy politizálna, vagyis nem mondott volna le !

Csak kiszivárogtak ezek a képek, mert 2008-ban készültek róla a képek !

2010. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!