Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek Király VIDEÓJÁRÓL? ( NEM a képekről! )

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy füvet szívott. Nem érdekel, hogy melegekkel fotózkodott. Az viszont durva, hogy "helota ge*cinek" nevez egy görög férfit, és bas*dmegolva szidja a görög bort. Szerintetek ez mennyire van rendben?

Ja, és igen, tudom hogy lemondott, mielőtt valaki ezzel jönne, de a stílus, az stílus. Ha nem kerül nyilvánosságra a felvétel, akkor még mindig szóvivő lenne. Meg mi az, hogy "rosszindulatú ferdítés a videó?" Ezt is az mszp hamisította?


2010. márc. 18. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem ő van a videón... én nem ismertem azelőtt ezt az embert, de azon kívül hogy szakálla van, nem hasonlítanak egymásra. Bár lehet hogy rosszul látom.
2010. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok jobbikos! Felháborító! Ez bezzeg nem tetszik nekik, pedig ez az igazság, ez a jobbik stílusa!Undorítóak! Jönnek majd itt, hogy ez hamisítvány, meg stb... de ez a valóság!
2010. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

a ő van a videón ki se lehet venni az arcát


hamisítvány lejáratás


és amúgy se a jobbik tagja már

2010. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
ja persze ...
2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem teljesen renben van. Nem köteles szeretni a görögöket, sem a borukat. Én a románokat szidtam sokszor a vendégmunkásokat.
2010. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

A Jobbik kínosan vigyáz arra, hogy a sorai között ne legyenek olyan emberek, akik nem illenek bele az állítólagos "erkölcsi normáikba". Kiderült, hogy a keszthelyi Jobbik-vezér köztörvényes bűnöző: eltávolították. Kiderül, hogy Király valódi személyisége köszönőviszonyban sincs az eddig mutatott képpel: eltávolították.

Kíváncsi leszek, hány ilyen embert kell még eltávolítania a Jobbiknak, mert kiderül, hogy ugyanolyan unorító emberek, mint azok, akiket a Jobbik hivatásszerűen ostoroz. Még a végén kiderül, hogy ők sem különbek. Amint bekerülnek a magyar parlamentbe, kiderül, kik is ők valójában. Egyelőre megpróbálják a becsület mintaképeként feltüntetni az összes jobbikost: kíváncsi leszek, hogy fognak viselkedni, amikor már nem lesz mit félteniük, mert a fenekük már a bársonyszékben melegedhet. Az biztos, hogy egy ilyen Morvai-stílussal nem igaán lesznek szalonképesek. Az én országgyűlési képviselőm ne b*szdmegezzen, ne helótázzon...

2010. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan olyan amilyen egy ballíerális fiatal mintapéldánya!

Pártot tévesztett, ennyi az egész.

Az SZDSZ, MSZP ben büszkék lennének rá.

Akkor nem értem mi a bajotok vele.

Eddig ez volt a ballíbek követendő példája, most meg már baj?

2010. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

" Nem vagyok jobbikos! Felháborító! Ez bezzeg nem tetszik nekik, pedig ez az igazság, ez a jobbik stílusa!Undorítóak! Jönnek majd itt, hogy ez hamisítvány, meg stb... de ez a valóság!"


megmondjam mi a te stílusod B+


"Egy paraszt jobbikosnak mindig kommentálnia kell, ha valaki nem ért vele egyet? Ezt már annyira unom!


Ez a válasz 26%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad."


""nem a Jobbik tette tönkre az országod hanem az mszp"


És miben nyilvánul az meg, hogy tönkre van téve az ország? Mondj konkrét példát! Tudom, szerintetek az egész gazdasági világválságról is Gyurcsány, meg az MSZP tehet!Neked is le kellene venni valamilyen szemüveget!


Ez a válasz 11%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad."


"Szégyelld magad te, mocskos jobbikos!


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad."



"Csak annyira primitív, amilyenek ti vagytok! Részemről innentől lezárva a téma!


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad."



úgy egy senki vagy...

2010. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

De jó, hogy neked nincs jobb dolgod! :)

Csak röhögni tudok annyira szánalmas vagy!

2010. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy a szánalmas utolsó! Szégyellhetnéd magad, hogy ennyire antimagyar vagy! Hogy tudsz tükörbe nézni? Süllyedj el!
2010. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!