Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért kergetnek...

Az emberek miért kergetnek utópisztikus álmokat egy olyan kormányról ami nem a saját "haverjainak" kedvez?

Figyelt kérdés

Nem abba akarok bele menni hogy ki a "rossz" s ki a "jó"...


Hanem abba hogy nem lehetséges hogy teljesen mind1 melyik kormány irányítja az országot mindegyik megtalálja az okát hogy miért kedvezzen valakiknek és miért ne? Hogy kin akar bosszút állni? Hogy melyik cégek nyerjenek pályázatot és melyikek nem? Valakiknek mindig jó s valakik mindig sírnak...


2015. okt. 22. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem mindenki alatt van ember a feljebb valójának a haverja, így szerintem meg lehet érteni hová tűnik el okosban annyi pénz.. Szépen el osztogatják annak aki benne van a buliban nyilván minél lejjebb ez annál kevesebb pluszr jelent.."


Ez normális társadalmakban, vagyis rendes demokráciákban úgy működik, hogy az emberek figyelnek a másikra, hogy azok ne lopjanak.

Úgy tűnik, hogy ez nálunk nem működik.

2015. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen valóban nem kéne hogy így működjön!


De a kérdésre csak abból a szempontból szeretnék véleményeket kapni hogy MIÉRT, MIT GONDOLTOK? LÉTEZIK OLYAN KORMÁNY MO-N AMI NEM EZT TESZI MAJD?


Ezt csak a Mórickák képzelik így..

Jönne pl a hőn áhított jobbik..minden fideszes haver rá..aszik. Jah tudom akkor jönne az hogy akkor nekik lenne rá okuk hogy megtegyék..csak ugye az a probléma hogy okot találni mindenki tud hogy miért toljon ki a másikkal és ebben egyik párt sem különb.

2015. okt. 23. 00:03
 13/16 anonim ***** válasza:

"De a kérdésre csak abból a szempontból szeretnék véleményeket kapni hogy MIÉRT, MIT GONDOLTOK? LÉTEZIK OLYAN KORMÁNY MO-N AMI NEM EZT TESZI MAJD?"


Nem, valóban nincs ilyen párt jelenleg. De ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz.

A te hozzáállásod szerint fel kéne akaszkodnunk, mert már úgy is minden mindegy, úgy sem lesz jobb semmi és akkor inkább már adjuk fel és húzzuk le a rolót.

Hát nem, én nem így gondolkodom.

2015. okt. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na még egy nagyokos kérdező.
2015. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert vágynak a jobb életre.
2015. okt. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt mondom h. úgyis mindegy az egész.

Szerintem arra kell szavazni ami az egyénnek jó..


Én pl munkahely szerint szavazok. Ez azt jelenti hogy ha pl kormányváltás történik és az előző kormány haverjai lehúzhatják a rolót akkor menni kell a másik helyre és utána arra szavazni. Akiket ismerek és kifejezetten jól élnek mind ezt teszik.

2015. okt. 23. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!