Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nyerne, a NATO-bol...

Ha a Jobbik nyerne, a NATO-bol kiakarnának lépni?

Figyelt kérdés
Mert valami ilyet hallottam, hogy Oroszbarátok és USA ellenesek. (Bocs ha nem igaz, csak ugy hallottam egy beszélgetés közben) Merthát szerintem az nem lenne előnyös ha kilépnénk.
2010. márc. 16. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

orosz mellett irán barátok is. NATO-ból pedig nem lehet sitty sutty kilépni. nem ugy van az.

de lehet aztán a NATO rúg ki minket és akkor szopjuk a f@szt, szabad préda leszünk bárkinek .

2010. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a NATO-ból nem, csak az EU-ból, mert az gazdaságilag megfojt minket.
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem akar csak úgy kilépni. Ha elolvasod a külpolitikai progiját, láthatod, hogy szeretnék mérlegelni a helyzetet és azután dönteni. A külpolitikai kapcsolatokat szorosabbra fűznék a kelettel, illetve a Balkánon is megjelennének. Irán nem szerepel benne hangsúlyosan.
2010. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Remélem kilépünk majd lassan-lassan.

Az idő előrehaladtával egyre inkább gyengülni fog a nyugati világ és előretör majd az orosz befolyás az európai tereken.


Ismétlem orosz! Nem szovjet...

2010. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem....Azért amit a Jobbik hirdet,kb fele h megvalósul,kis országunkból hamarosan egy romhalmaz lenne.Ezt ők is nagyon jól tudják és ha megválasztanák ket behúznák hirtelen fülüket farkukat...
2010. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Olyan hülyeségeket írtok. Semmi hasznunk nincs a NATO-ból.


Régen is megvoltunk nélküle.

Mi a francnak kell mindig a másik s*ggét nyalni?

Amugy is milyen az a katonaság ami nem dönthet, külföldon döntenek helyettünk.

2010. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért jól jött az mikor Jugoszláviát bombázták és mi már tagok voltunk.
2010. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De a Jobbik miért van oda úgy az oroszokért??
2010. márc. 16. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
"azért jól jött az mikor Jugoszláviát bombázták és mi már tagok voltunk." Nem tudom miben jött jól, nem kaptunk vissza területet, semmit.
2010. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De a Jobbik miért van oda úgy az oroszokért??"


Azért mert nyugaton nem igazán kelendő a magyar élelmiszeripar, génmanipulált tormát, kólát meg csipszet zabálnak. :) Ellenben keletre jó befektetés, rádásul a gengszterváltás előtt a bábolnából nagy pénz volt, hogy a disznóhúst leszámítva mindenféle húsokat vittünk az araboknak.

2010. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!