Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi 10. 000 migránsnál...

Napi 10. 000 migránsnál tartunk csak Magyarországon keresztül, mi lesz, ha még többen jönnek?

Figyelt kérdés
Annyi jármű sem lesz már, amivel szállítsuk őket, az élelemről és a többiről már ne is beszéljünk!
2015. szept. 21. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy mi vagy a migránsok ilyet fogunk hordani:


[link]

2015. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen! A házam körül van személyes határvédelem, köszönöm! :)
2015. szept. 21. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha 10000-nél is többen, mondjuk 12000-en jönnének, akkor bizony lehúzhatjuk a rolót, elpusztul Magyarország, belefulladunk a migráncsok tengerébe.


De hátha Orbán Viktor Miniszterelnök Úr kitalál még valamit, amivel sikerül elhárítani ezt a szörnyű végzetet. Harmincezer éve élünk a Kárpát-medencében, én nem akarom, hogy most az EU és a migráncsok kettős szorításában kelljen kivéreznie ennek a sokat szenvedett, nagyra hivatott kis népnek!!

2015. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mit gondolnak azok, akik arról magyaráztak pár hónapja, hogy ugyan már kit zavar az a napi 300-400 szerencsétlen.
2015. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Katasztrófa lenne, reméljük felébred az EU csipkerózsika álmából. Amit most csinálnak, az ugyanolyan végletes és végzetes őrültség, mint a fasizmus volt. Az volt az egyik véglet, ez a másik. Mindkettőnek gyilkolászás lesz (lett) a vége.
2015. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Eu majd kivédi a helyzetet. Magyarország az uniós határ. Egy egyezmény értelmében egy adoot ország mindig visszaküldheti a "menekülteket a küldő országnak. Pl. németek osztrákoknak, ők meg nekünk. Mi meg nem tudjuk majd hova visszaküldeni. Szerbia nem EU-s mország. Megmondták, akár fegyverrel is megakadályozzák, hogy MO. visszaküldjön hozzájuk migránsokat. Egyébként ny-Európa érdeke, hogy Magyarországot tönkretegye, a német sajtó szinte csak negativ kommenteket közöl, hogy itt milyen embertelenül bánnak a "menekültekkel". Régi bevált taktika ha a másikat befeketitem akkor én jobb vagyok. Szerintem nagy bajban vagyunk.
2015. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Németországból való visszaküldést illetően abban reménykedhetünk, hogy maguk a bevándorlók sem akarnak hozzánk jönni, mert ők a pénzért mennek nyugatra. Azt itt biztos nem fognak kapni. És az akaratukat eddig elég jól érvényesítették minden törvénnyel szemben is.
2015. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok mit gondolnak azok, akik arról magyaráztak pár hónapja, hogy ugyan már kit zavar az a napi 300-400 szerencsétlen."


Semmit, önálló gondolatuk nincs.

2015. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
káosz
2015. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dzsihád.
2015. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!