Magyarországon miért nincsenek ilyen csodás, fáklyás felvonulások?
2015. szept. 17. 22:33
1/7 anonim 



válasza:





Én támogatnék egy László Petra felvonulást, ahol minden magyar ember leróhatná tiszteletét a hős anyának.
2/7 anonim 



válasza:





Hős anya????? Azért ne túlozzunk.....
3/7 Marczell 



válasza:





jah és a felvonulás fénypontjában a tömeg ketté válna, középen átjárót nyitva és migránsokat futtatnának akiket megpróbálnák a sor szélén állók elgáncsolni vagy megrúgni.
4/7 anonim 



válasza:





#3
Te aztán tudod, hogy kell feldobni valaki hangulatát. :D
5/7 anonim 



válasza:





"Hős anya????? Azért ne túlozzunk....."
Nem történt túlzás.
6/7 anonim 



válasza:





Majd lesz mikor majd kellő menyűség "menekült" bejutott EURÓPÁBA fognak majd az arabakok így vonulni az utcákon "ALLAH AKBAR" kiabálva.
7/7 anonim 



válasza:





# 6
Csak épp nem horogkeresztes hanem majd iszlám államos zászlóval.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!