Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem izzadtságszagú egy...

Ez nem izzadtságszagú egy kicsit? Schwarzi gazdasági bevándoló?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg ennyire setétek, vagy csak minket néznek annak?

Gondolom az összes kendős röszkénél legalább kormányzó szintig vinné ha nem akadályoznánk meg. De legalább mind 100 ezer lenne hollywood-i főszereplő...


[link]



2015. szept. 20. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az indexesek tudhatják kik a gazdasági bevándorlók, hisz ők maguk is galíciai gazdasági bevándorlók leszármazottai...
2015. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 8/11 Időpont ma 15:21


Mert például a 30. évfordulóra nem posztolt ezzel kapcsolatban semmit Schwarzi? Fájdalmas a gondolkodás meg az utánanézés, mi?


És akkor még ti beszéltek izzadtságszagról :-D


# 9/11


Neked is ugyanezt tudom mondani. Az már nyilván nem véletlen, hogy 2 évvel ezelőtt amikor ez nem volt akkora téma Schwarzi sem posztolgatott erről.


Gyűlölködni tényleg egyszerűbb mint gondolkodni.

2015. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Gyűlölködni tényleg egyszerűbb mint gondolkodni."


Most nincs kedvem leellenőrizni, de 2 éve biztos vagyok benne hogy nem párosítorrák Schwarzeneggert a GAZDASÁGI BEVÁNDORLÓ szóval.

Ha naggyal írom úgy eljut?:) Csak mert erről van szó de valahogy ezen mindig átsiklik a szemed. Vagy nálatok ez zsigerből jön hogy mindent szűrni kell?


Egyébként akik a fenti cikkeket írják, ők szítják a gyűlölködést, és már a tudatom tele van, hogy minden napra találnak egy gazdasági bevándorló hírességet, mint Freddi Mercury (nem tudom volt-e már címlapon, de ha olvassák ezt biztos lesz), Steve Jobs szülei, most Schwarzenegger, de majd biztos találnak valami szálat Richard Pryor-ra is.


Azt mondhatom hogy nem vagyok jobboldali, bal sem. Nem tudom ebben a "médiaháború"-ban melyik oldalnak higyjek. Talán a legjobb az lenne ha a kér oldal kiirtaná egymást, és maradnánk normálisak. Viszont ettőé függetlenül elmondhatom, hogy ha hozzám akarnak személyesen betolakodni (mint berlinben már megtörtént), nem fogom hellyel kínálni őket, mint a liberálisok elvárnák. Ha kérnek, akkor biztos segítenék lehetőségeim szerint.


Akkor most ki gyűlölködik?

2015. szept. 20. 20:40
 14/15 anonim ***** válasza:

# 13/13 Időpont ma 20:40


30 éve nem létezett a megélhetési bűnözés szó, ~20 éve a kibernetikai bűnözés, és az önjáró troli fogalma is csak néhány éve lett hivatalosan bejegyezve az NKH-hoz. Született egy kifejezés, mint a GAZDASÁGI BEVÁNDORLÓ (csak azért naggyal, hogy lásd, hogy nekem még megy az értő olvasás is). Aztán Schwarzinál csak Gérard Depardieu a nagyobb gazdasági bevándorló, mert ő még putin seggét is nyalja.


Tekintve pedig, hogy te nem gyűlölködsz, nem vagy semelyik oldal elkötelezett híve, nem értem sem a kérdésed, sem a provokatív kiegészítésed. Ha valaki egyszer GAZDASÁGI BEVÁNDORLÓ, akkor az. De facto saját maga állította magáról. Tehát mi a probléma az index cikkel? A nagy büdös semmi. Szokás szerint.

2015. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"A nagy büdös semmi. Szokás szerint."


Feljebb írtam, de kedvedért megint elismétlem. Unalmas. Ha úgy általában az indexxel lenne bajom, nem is olvasnám. Vannak érdekes cikkek, és külföldön élőként jó képet lehet kapni sok mindenről, naprakészek, bár kicsit sok a hiba a főoldalon. De vannak olyan dolgok ami rém idegesítő, pl. most hogy naponta legalább egyszer kell ennek a szónak szerepelnie. Vagy amikor vicceset akarnak írni gyíkemberekről, meg régi legendákról, az olyan amikor mint amikor pistike próbál saját viccet kitalálni de nem igazán ez a pálya való neki.(a napirajz kivétel) Ennyi. A többit te magyarázod bele, de nem is várok mást.


Az meg hogy független vagyok, talán abból adódik hogy nem ott élek, nem is folyok bele a politikába, azért érdekel mi van ott. És nem érzem magam azon az oldalon ahol egy kickboxedző haverjaival lányt meg pasiját veri, de azokkal sem értek egyet, akik azt mondják hogy egy betolakodót, aki nem fogadja a szabályokat, nem áll meg nekem, majd eléállok és elmagyarázom neki hogy nem szabad így. Persze.


De tudom divik mostanában ez a bináris gondolkodás, ha valamivel nem értek egyet, akkor már másik oldal kutyája vagyok.

2015. szept. 20. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!