Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem izzadtságszagú egy...

Ez nem izzadtságszagú egy kicsit? Schwarzi gazdasági bevándoló?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg ennyire setétek, vagy csak minket néznek annak?

Gondolom az összes kendős röszkénél legalább kormányzó szintig vinné ha nem akadályoznánk meg. De legalább mind 100 ezer lenne hollywood-i főszereplő...


[link]



2015. szept. 20. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem tényleg ennyire setétek.


De szóval ,komolyan........


Azt bezzeg nem teszik hozzá ,hogy Schwarzi legálisan + papírokkal vándorolt be...milyen érdekes...

2015. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
A gazdasági bevándorló az nem azt jelenti, hogy "olyan ember, akinek a zsebnácik szerint túl sötét a bőre", hanem aki megélhetési célból vándorol át másik államba, ergo teljesen korrekt kifejezés Schwarzi relációjában.
2015. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Észben kéne tartani, hogy melyik párt is álla z index hátterében...


Nem meglepő, hogy ennyi orbitális túlkapás van, amik teljesen kontra-produktívak

2015. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2: Igen korrekt, de ugye pont véletlen, hogy pont a jelen történések árnyékában tűnik fel Schwarzi mint gazdasági menekült. Ez olyan mint amikor a vezér kiadja a parancsot, és most a szorgos alattvalók sürögnek-forognak, hogy elegére tegyenek, és vérrel verejtékkel felkutatják az összes olyant aki máshol vitte valamire.
2015. szept. 20. 15:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl meglepő az, hogy a menekülthelyzettel kapcsolatban cikkeznek, mindegyik médiumon oldaltól függően a cikkek, bejegyzések több mint fele ezzel foglalkozik.. Szimplán azért, mert erre kattintanak a népek, a kattintás meg pénz, nem kell ehhez háttérhatalom. Szerinted ha szimplán kiírták volna, hogy Schwarzenegger 32 éve amerikai állampolgár, akkor ki olvasta volna el?
2015. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%

# 4/4 Időpont ma 15:04


Gondolom az elkerülte a figyelmed, hogy:


"Pár napja ünnepelte az osztrák parasztgyerekből lett kaliforniai kormányzó az amerikai állampolgárság kézhez vételének 32. évfordulóját."


Tehát aktuális. Az, hogy az index ezzel azt akarja sugallni, hogy: "az összes kendős röszkénél legalább kormányzó szintig vinné ha nem akadályoznánk meg." Az csak az olyan setétek fejében fordul meg, mint a tied...


Értem én, hogy sikk gyűlölni az indexet, mert csak, de azért nem kéne fullba nyomni a kretént. Most tette ki Schwazi, nem tavaly vagy tavalyelőtt.

Nem unalmas ez az állandó ellenségkeresés?

2015. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tényleg elég retardált párosítás, ezért sem olvasok indexet, mert nem vagyok kíváncsi az ilyen hülyeségekre, tények érdekelnek, ha hírt olvasok.
2015. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-osnak


Akkor pl. a 30.-dik évfordulója alkalmából miért nem rakta ki az index? :)


Nem kellen fullba nyomatni a kretént... ;)

2015. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

""Pár napja ünnepelte az osztrák parasztgyerekből lett kaliforniai kormányzó az amerikai állampolgárság kézhez vételének 32. évfordulóját."


"Tehát aktuális. "


Ja, és gondolom Arnold maga mesélte e nemes alkalomból hogy valamikor ő is pont gazdasági bevándorló volt az index meg ártatlanul megírta.:D


A 32.-t még megértem hogy szép kerek, mert pont 2 a 6.-on, azaz 2-es rendszerben 100000, 16-osban pedig 20(hex). Így már értem miért pont most kell erről így írni.:)

2015. szept. 20. 15:31
 10/15 A kérdező kommentje:

"nem kell ehhez háttérhatalom. "


A arra a "háttérhatalom"-ra gondoltál akkor félreértettél.

2015. szept. 20. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!