Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdemes az M1 et kovetni a...

Erdemes az M1 et kovetni a migracios helyzettel kapcsolatban? Vagy tudtok hitelesebb tv csatornat? Koszonom.

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 14:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 10:


Az Euronews továbbra is elérhető a Mindig TV kínálatában az E multiplexen.

2015. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az Atv még mindig hitelesebb, mint a többi. Ott néha fideszesek is megszólalnak. Az m1-en meg a hir tvn meg csak uszítják a népet.
2015. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Persze, ott van, de eddig nem ott volt! Mostmár csak "extra kiegészítő csomagban" érhető el. Naggyon tipikus!

2015. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13:


Az Euronews továbbra is ingyenesen érhető el a Mindig TV-n, kódolatlanul. Eddig sem volt az előfizetéses Mindig TV Extra kódolat csomagjának része, mindig is ingyenes csatorna volt.

2015. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy fizetéses csatornacsomagom, és nem nézhetem vele azt, amit egyébként ingyen nézhetnék, akkor ez egy orbitális baromság!!!

Találj ki valami értelmesebb érvet, ha mindenáron vitatkozni akarsz.

2015. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#14:

Egyébként meg egy manipulatív dezinformátor vagy, mivel valótlan dolgokat állítasz, ugyanis kb két hónappal ezelőttig a minDig TV Extra családi csomagjának igenis része volt az Euronews. Rendszeresen néztem.

2015. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindig tv ingyenes csomagjában volt az a " euros hír " csatorna.

Nagyon ritkán nézem ott a tv - t ahol ez az antenna van. De ha megszünt, mi van helyette? 8 csatorna ingyen volt mikor megvettük. ( 2 évvel ezelőtt kb )

2015. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 15 - # 16:


Az, hogy te Mindig TV Extra előfizetéssel tudod nézni a Mindig TV ingyenes adásait, még jogilag nem fogja azt eredményezni, hogy az Euronews a Mindig TV Extra családi csomagjának lesz része. Ugyanígy jelentősszámú helyi televízió is nézhető egy-egy adott helyen egy digitális STB-vel, de ezek sem az előfizetéses csomag részei. Vagy a határok mentén elérhetők a szomszédos ország kódolatlan adásai, azok sem a Mindig TV Extra kódolt, előfizetéses csomagjának részei...


De teljesen mindegy hogyan magyarázom neked, mert nem akarod a megérteni. Ugyanakkor azt nem értem, ha nekem nem hiszel, mert hazudok, hogy ma is elérhető az Euronews, ha úgy tetszik a Mindig TV Extra csomagjában, akkor miért nem hívod fel a szolgáltatót és vonod kérdőre őket, hogy miért vették ki. Ott is dezinformálnának téged, hogy nem vették ki, mert az Euronews továbbra is elérhető, csak másik frekvencián ha úgy tetszik a Mindig TV Extra előfizetéses csomagjában. Neked annyit kellene tenni, hogy lekeresed az adókörzetedben az itt megjelölt frekvencián az E multiplexet [ [link] ] és utána tudnád nézni, de te itt hőbörögsz.


Egyébként emlékszel, amikor néhány hete hőbörögtél, hogy eltűnt az atv-ről a Fórum, majd írtam, hogy nem szűnt meg, sőt visszakerült az utódműsor az esti órákban is, mivel zártad le a beszélgetést?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__719..

2015. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18!

Részben igazad van, utánanéztem, nálunk nem sugározza a helyi torony az E multiplexet. És mivel ezt a csatornát áttették oda, ezért szűnt meg számomra.

Az viszont igaz, hogy alaposan megnehezítették a hozzáférést, mert csak úgy nézhető ezután, ha valami kiegészítő csomagot megveszel a meglévő csomag mellé.

[link]

Hát mi ez, ha nem cenzúra? Amúgy orbánosan.

2015. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18!

Megint korrigálom magam: Az E multiplex -ha igaz- ingyenesként tartalmazza az Euronews-t.

De a cenzúrára vonatkozó megjegyzésemet csak akkor vonom vissza, ha az E multiplex is ugyanúgy mindenhol fogható lesz, mint az A.

2015. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!