Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdemes az M1 et kovetni a...

Erdemes az M1 et kovetni a migracios helyzettel kapcsolatban? Vagy tudtok hitelesebb tv csatornat? Koszonom.

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudsz hiteleset, az M1 a fidesz hülyeségeit hajtogatja, a baloldali médiák meg a menekülteket védik és aki nem segít nekik az náci.
2015. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyik sem hiteles. Érdemes mindig más forrásokból is tájékozódni, nem szabad készpénznek venni mindent, amit mondanak, és észre kell venni az érzelmi manipulációt, hogy ne ülj fel neki.
2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg az M1, amelyik leginkább a kialakult helyzetre van kihegyezve, utána még a hírTV, mely aránylag gyorsan reagál, ha bármilyen rendkívüli esemény történik.


Érdekes az atv még, legalábbis a pálfordulása, ahogyan a korábban sajnált "menekültekből" újabban náluk is "migránsok" lettek. Főműsoridőben ott is gyakori az élő bejelentkezés.


Nyilván még érdekesek lehetnek a nemzetközi hírcsatornák is, hogy minnél összetettebb képet kapj a helyzetről, illetve az érintett országok állami tévéinek beszámolói, a horvát tévének van angol nyelvű hírműsora.


[link]

2015. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem TV-t nem is érdemes nézni.


Inkább az interneten tájékozódj, könnyebben összelehet hasonlítani a különböző álláspontokat.

2015. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Érdekes az atv még, legalábbis a pálfordulása"


Sőt, az online cikkeit olvasva kifejezetten úgy tűnik nekem, hogy ebben a kérdésben beállt a kormány mögé.


Sejtem, hogy miért, de jelenleg ezt nem írhatom le anélkül, hogy szélsőségesnek vagy rasszistának ne minősítsenek egyes, saját magukat liberálisnak valló emberek.

2015. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na,Szijjarto beszel most az M1 en
2015. szept. 19. 15:19
 7/20 anonim ***** válasza:

# 6:


Attól hiteles vagy hiteltelen lesz az M1, hogy a külgazdasági és külügyminiszter sajtótájékoztatóját közvetíti?

2015. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

M1 et szoktuk legtöbbször. Híradó közben körkapcsolás, élő közvetítés. ( azt írja ki, mellesleg ha nappal nézem, ott is az van. kénytelen vagyok elhinni ) Ismételnek, azt is kiírta /kiírja.

Másik csatornát is nézünk, de ritkán. Nyilván ők nem ott állnak a kamerával ahol az M1. Mást nem lát az se, max más embereket. ( érdemes azoknak nevezni? átdobja a kisgyereket a kerítésen )

2015. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
koszonom
2015. szept. 19. 16:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Lassan már ha akarnál se tudnál a kormánytól független hírműsort nézni. Pár hete például az Antenna Hungária (minDig TV) kivette a választékból az egyetlen független hírcsatornát, az EuroNews-t, (csak úgy csendben, fű alatt). Az ATV-t meg szerintem is "megvette" a kormány. Undorító.
2015. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!