Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tortenne ha Magyarorszag...

Mi tortenne ha Magyarorszag felmondana az 1951-es genfi egyezmenyt?

Figyelt kérdés
Ami a menekultek bofogadasarol szol. Mivel egyezmeny es nem hatarozat igy nem kotelezo ervenyu.51-ben teljesen mas milyen volt a vilag szerkezete. Az akkora normak nem alljak meg a helyuket ma! Ahogy alairtuk, ugy ki is vonhatnank magunkat alolla, persze senki nem orulne neki, de a msotaninal nagyobb gyalazat hadjarat ugysem tudna indulni! A gazdag arab orszagok nem irtak anno ala, es most ez jelenti szamukra a kibuvot, tamadjak oket is persze, de hat az ensz egyezmeny nem kotelezo, es koszonik nem kivanjak befogadna a sok funkcionalisan analfabeta muszlimot, hiaba azonos a kulture. Ezt kene tenni Magyarorszagnak is!

2015. szept. 17. 18:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#10 igen latom a cikket, es? Ez bizonyitja, hogy szorgos dolgos az europai rassz! En 5 eve vok kinn, soha nem kertem segelyt, qrva sok tb hozzajarulast fizetek ( ittfizetessel aranyos a levonas) amit mondjuk meguntam es mar jarok mindenfele kivisgalasokrta, de nem az nhs-hez, hanem nhs-en keresztul privatba keretem magam! 5 ev utan! Az, meg, hogy a britt GDP-t porgetjuk, hat.... Tudod, nem kene a fizetesek 50 % levonni a bruttobol, hogy kulonfele, folosleges sohivatalokat, politikai kitartottaknak, folosleges kulkepviseleteknek a zsebeit tomkodje ki a kormany dollar alapu napi berrel! Sokan haza mennenek! Ha eldonthetnek az emberrek, hogy mit kivannak finanszorizni a bruttojukbol, es mit vagy kiket nem!
2015. szept. 17. 21:08
 12/25 anonim ***** válasza:

"Es nem mellesleg teged is ezzel tartalak el, a kamatado reven tobbek kozott! Amiit felveszel csaladi potlek vagy barmi formaban! Zoval carful your mouth bastard!"


na, erre már tényleg csak azt tudom mondani, hogy úristen :D komolyan azt hiszed, hogy te engem eltartasz azzal, hogy angliában melózol? mit kevered ide a családi pótlékot meg a kamatadót? össze-vissza beszélsz.


"Majd en eldontom, hogy hol elek, foleg 20 evesen!"

ez így van. de akkor ne te szónokoljál a migráció ellen, mikor migráns vagy és itt vered magad, hogy ennyi és ennyi pénzt szedsz ki az angol gazdaságból, és ne te okoskodjál külföldről a csodálatos jólétből, hogy magyarország milyen nemzetközi egyezményeket mondjon fel. szóval húsz éves vagy, örvendek. én 34, de attól, hogy 20 éves vagy, nem kéne össze-vissza beszélned, és könyörgöm, ne találd ki ezt a hazugságot, hogy te fizeted a magyarok családi pótlékját, mert nagyon kínos, hogy ezek után még te nevezel másokat bastardnek, bevándorlókám.

2015. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#8,9,11


Én megértem és elfogadom, ha valaki elmegy az országból a jobb bérért, vagy a jobb életért vagy világot látni, vagy akármi másért.

De, mellőzni lehetne ezt az álszent dumát, a hazautalt pénzből eltartott magyarokról, vagy a Széchenyi világot kell látni elképzeléséről.

A kamatadó elég nevetséges mértékű jelenleg a nevetséges mértékű(alacsony alapkamat okán) kamatok miatt.

Ha márkás terméket veszel, azt nem azért veszed, mert te mennyire nacionalista vagy, hanem azért, mert a termék jó minőségű. Ezzel nincs is semmi baj, de nem kell a nacionalista indoklást abszolút egyéni céloktól vezérelt tettek mögé tenni.


A magyar elvonási rátához: Ne nézz hülyének senkit, itthon is része a tanagyagoknak is az angolszász elvonási-visszaosztási rendszer, és ott sincs ingyen ebéd. Kevesebbet-kevesebbért.

2015. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Én megértem és elfogadom, ha valaki elmegy az országból a jobb bérért, vagy a jobb életért vagy világot látni, vagy akármi másért.

De, mellőzni lehetne ezt az álszent dumát, a hazautalt pénzből eltartott magyarokról, vagy a Széchenyi világot kell látni elképzeléséről."


ja, meg ahogy előadja, hogy nekem meg kéne hatódnom és a talpát csókolgatnom, mert belőle él a családom, valójában ő fizeti a rezsimet meg a kenyeremet :D istenem... bár igaz lenne. hátradőlnék és költeném a pénzét mint állat.


és teljesen igazad van, azért EU az EU, azért közös a piac, hogy mindenki menjen szépen, próbálja ki magát máshol is. erről szólnak Széchenyi klasszikus liberális gondolatai. csakhogy ha már gazdasági szempontok alapján kivándorol egy másik országba, azaz emigrál, ne ő okoskodjon, hogy Magyarország hogyan törölje el a genfi egyezményt, ezzel kiírva magát az unióból, mert visszás. ráadásul itt büszkélkedik azzal, hogy milyen jó lett az élete, mióta emigrált. persze, emigráljon, élvezze ki, de utána akkor ne beszéljen a migráció ellen, ha ő éppen annak a haszonélvezője.


ha pedig elveti a migrációt, mert olyan helyzetet teremthet, mint a jelenleg Magyarországon lévő, akkor tartsa magát Vörösmarty szavaihoz: "A nagy világon e kívűl nincsen számodra hely; áldjon vagy verjen sors keze: itt élned, halnod kell."

2015. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#12 te nagyon nem vagy kepben gazasagbol, ha valaki kulfoldon dolgozik, adozik... Es a szarmazasi orszagaba hazautal penzt, emi bekerul jelen esetben a magyar gazdasagba, annak ki a netto haszonelvezoje? En vagy te? A tavalyi evben a nyugati magyarsag ( mert ugye nem gondolod, hogy az erdelyiek huzzak a gazdasagot) 600 milliard forintot utalt haza! Hivatalosan ( es akkor meg a taskaban haza hozott penzrol nem beszeltunk!) ennek min. A 27% otthon marad, de a tobbi is otthon lett elkoltve! Kapisgalsz mar valamit,, vagy meg mindig nem. Sok orszag pl Tadzsigisztan, Kirgigisztan nemzeti dgp-nek 50% abbol all, hogy az oroszo. Ban dolgozok utalnak haza penzt a csaladnak, kulonbewn osszedolne az orszag. Nenm husz eves vagyok, hanem 29 es arra utaltam, hogy huszon evesen ott elek, ahol akarok. Amugy szerintem jobb lenne, ha nem lenne eu vizummal nehezebb lenne bejutni, de aki bejut annak tuti jo meloja lenne! Az ilyen vorosmarthy idezetek meg szepek, majd akkor ervenyesek lesznek, ha a politikusok is otthon kezelttik magukat, meg a gyerekeik is otthoni egyetemekre jarnak. Van meg kerdesed?
2015. szept. 17. 22:04
 16/25 anonim ***** válasza:

jajj tesó, de nem vágod. milyen kérdésem van? már jó ideje nem kérdezek, mert látom, hogy identitás szempontjából hihetetlenül kaotikus vagy, emigránsként a migrációt akarod ellehetetleníteni, vered magad, hogy a magyar átlagnál jóval magasabb kereseted egy része a magyar GDP-t pörgeti, a nagyobbik pedig a britet. ha ezzel bajod van, minek mentél ki? nekem ne kivagyiskodjál, nem te tartod el a családomat, még ha szeretnéd is magadat ebbe a hazugságba, mártírszerepbe beleringatni. családi pótlékot nem kapok, úgyhogy most megspóroltál 2 penny-t.

áttételesen igazad van, a kirgizisztáni példád még meg is állja a helyét. az, hogy Vörösmarty nevét sem tudod helyesen leírni, valamint gondolom korábban lövésed nem volt róla, hogy az "itt élned, halnod kell" idézet honnan is származik, megmutatja, hogy mennyire kell komolyan venni a gazdasági és politikai ismereteidet.

2015. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Petofi: Szozat, de mind1 nem fogok veled, ezen vitatkozni, mert folosleges, en nem elem meg negativkent, hogy migrans agyok, mert hasznos eleme vagyok a tarsadalomnak! Es a magyar is profital belollem! Ha masnem hat a gyulai zrt, meg a pick szeged, mert ruddal veszem am a pokol meg teli szalamit! Ami porgeti a magyar exportot! Tobblet ami pluszt jelent! Erted? Amugy ha ilyen sanyaru a sorsod, miert nem emigralsz? Vagy csak az elned halnod kell szoveg nyom vissza?
2015. szept. 17. 22:40
 18/25 anonim ***** válasza:

#15


Külföldön dolgozol és ott is adózol.

Hazautalt pénzedet az államadósság elleni alapba utaltad?

Amennyiben nem, akkor az továbbra is a tied, nem az államé és nem a polgároké, legfeljebb a bankodat támogattad.


"A 27% otthon marad, de a többi is otthon lett elköltve!"

Azért marad itt a 27% mert itt lett elköltve és ekkora az ÁFA ne próbáld, már 27%+ÁF-nak beállítani.

2015. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18-as te nagyon retardalt vagy konyorgom! A 27% az afa, mondtam en mast! Te paraszt, hu de sotet vagy! Egy pelda! Veszek egy vizforralot 1000 ft. Ert 2700 ft az allama lesz minimum nem, de a tobbi is otthon lett elkoltve, kis kereskedo, nagy... Inkabb ne irj semmit, ha ennyire sotet vagy!
2015. szept. 17. 23:39
 20/25 anonim ***** válasza:

#19


"A 27% otthon marad, de a többi is otthon lett elköltve!"


Ha egy nagykernél veszed a külföldi gyár terméket, itthon semmi nem marad meg belőle, az áfán kívül, ami 27 és nem 127%- a példádnál 270ft marad itt. Az is csak akkor, ha az áfát nem csalták el.

Egy itthoni dolgozó befizeti a munkavállalói adókat és járulékokat, utána munkáltató is befizeti a munkáltatóoldali járulékokat, és még befizeti az illető a 27%-os áfát.

De, ha már ennyire az eltartás fejtegeted, itthon tanultál , egy ideig itthon láttak el, úgyhogy a saját korábbi ellátásodat fizeted vissza abból az áfából.

2015. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!