Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tortenne ha Magyarorszag...

Mi tortenne ha Magyarorszag felmondana az 1951-es genfi egyezmenyt?

Figyelt kérdés
Ami a menekultek bofogadasarol szol. Mivel egyezmeny es nem hatarozat igy nem kotelezo ervenyu.51-ben teljesen mas milyen volt a vilag szerkezete. Az akkora normak nem alljak meg a helyuket ma! Ahogy alairtuk, ugy ki is vonhatnank magunkat alolla, persze senki nem orulne neki, de a msotaninal nagyobb gyalazat hadjarat ugysem tudna indulni! A gazdag arab orszagok nem irtak anno ala, es most ez jelenti szamukra a kibuvot, tamadjak oket is persze, de hat az ensz egyezmeny nem kotelezo, es koszonik nem kivanjak befogadna a sok funkcionalisan analfabeta muszlimot, hiaba azonos a kulture. Ezt kene tenni Magyarorszagnak is!

2015. szept. 17. 18:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyébtöl eltekintve akkor a külföldön élö magyarokat is visszatoloncolnák Magyaarországra - és az semmivel sem lenne kisebb gond, mint a mostani.
2015. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Em hiszem, hogy europabol visszatoloncolnanak minket. Akik meg pl a tavol keleten, vagy az USAban..... Vannak, azolk magasan kepzett emberek, akikre szukseg van az ottani gazdasagnak, allamgepezetnek! Nincsen nekunk olyan rossz hirunk bar en mostanaban Londonban, ha lkerdezik honnan jottem a horvatot vagy szerbet szoktam mondani, nehogy meglincseljenek
2015. szept. 17. 18:45
 3/25 anonim ***** válasza:

2. Cikk


Általános kötelezettségek


Minden menekültnek kötelezettségei vannak azzal az országgal szemben, ahol tartózkodik, különösképpen az, hogy magát az ország törvényeinek és szabályainak, valamint a közrend fenntartása érdekében hozott intézkedéseknek alávesse.


Ez az egyezmény része, olvasd el a teljes szöveget, semmi olyan nincs benne, ami miatt fel kellene mondani. Amire a jelenlegi külföldi sajtótermékek és politikusok az nem része az egyezménynek.


Az egyezmény szövege:

[link]

2015. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"bar en mostanaban Londonban, ha lkerdezik honnan jottem a horvatot vagy szerbet szoktam mondani, nehogy meglincseljenek"


Londonban élsz magyarként? miért mentél ki? gazdasági bevándorló vagy?

külföldről könnyű okoskodni, mindenféle ötleteket adni a hátországi hatalomnak. gyere haza, menj a határhoz, nézz körül jól, és ott filozofálj a megoldáson. egyébként pedig: "itt élned, halnod kell".

2015. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tobb penzt utalok haza, ami otthon van elkoltve, mint amit te megtermelsz #4! Hidd el nekem! En a valodi magyar kezmuves termekeket veszem meg, amivel tamogatom a videken elok megmaradasat! Nem vagyok gazdasagi bevandorlo csak eltem azzal a helyzettel, amit az eu kinalt a szabad toke es munkaero aramlassal! Ez se lesz mindig! Amig van elvezem, mikor nem lesz, haza megyek es elvezem, amit addig megteremtettem magamnak! Ez a kintrol konnyu beszelni.... Ja menj ki egy masik orszgba probald ki magad, de ne ismerostol kunyeralj barmit is! Magadtol kapard ki a gesztenyet!
2015. szept. 17. 19:40
 6/25 anonim ***** válasza:
Az 51-es genfi egyezmény a közösségi jogba is integrálva van, ergo ha felmondanánk, azzal jó eséllyel ki is tennének az eu-ból. Kérdező jöhetne haza mosogatni, csak már nem 1400 fontért, hanem 47000 forintért.
2015. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Tobb penzt utalok haza, ami otthon van elkoltve, mint amit te megtermelsz #4"

na, örülök, hogy ilyen jól ismersz.


"Hidd el nekem! En a valodi magyar kezmuves termekeket veszem meg, amivel tamogatom a videken elok megmaradasat!"

gondolom nálad a londoni lakásban a csapból is magyar víz folyik és az áramszámlát is az ELMŰ-nek fizeted be. ja nem. szóval miközben az brit GDP-t pörgeted mint gazdasági bevándorló (függetlenül attól, hogy az EU biztosítja-e a gazdasági bevándorlás jogát vagy sem), arról beszélsz, hogy a hazád mondja fel a genfi egyezményt, ezzel kitakarítva a migránsokat.

nem gondolod, hogy ez a bor ivás/víz prédikálás gyakorlata? ha nem, hát nem.

még egyszer: "itt élned, halnod kell".

2015. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
1400 ert nagyon sok orat kell dolgozni nettoban. Tobbet keresek megsugom 1600 netott, amibol kb 700 mindoig meghy haza, ezzel is biztositva magyarorszag penzugyi, nemzeti szuverenitasat! Es nem mellesleg teged is ezzel tartalak el, a kamatado reven tobbek kozott! Amiit felveszel csaladi potlek vagy barmi formaban! Zoval carful your mouth bastard!
2015. szept. 17. 20:55
 9/25 A kérdező kommentje:
Majd en eldontom, hogy hol elek, foleg 20 evesen! Ketto a #8 hozzaszolasomban latod, hogy mivel suppoetallak teged is! Azert a penzert ami haz megy az allam semmit nem csinal, megis kap belolle, meg a magyar sajtkeszito, borasz, magyar schuszter.... Ok valahogy nem banjak, hogy aki kulfoldon dolgozik, azok egy kis igenyre is szert tartanak! Tudnad, hany uj gazdag haverom van, akik sokkal tehetosebbek mint en, de mikor mondom, hogy 6000 ft ert ( ez atszamolva fontra abszolut korrek ar... Anyway) veszek bort, meg mondjuk sajtot, es nem a borzaszto olcso importot, akkor csak neznek. Ok ok x5 el jarnak en meg mavval, kinek mi. Ezt mart szechenyi is megirta, a Hitelben, hogy minden magyar fiatalnak muszaj lenne 1-2 evet kulfoldon elnie, latokor es stilus tanuas miatt... By the way!
2015. szept. 17. 21:01
 10/25 anonim ***** válasza:

8,9#

[link]

2015. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!