Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ilyen embertelen a...

Azért ilyen embertelen a magyarország 70%a mert arabok a menekültek, és nem svédek?

Figyelt kérdés
Ha magyarba volna háború, hogy viselkednél egy idegen országban?
2015. szept. 12. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hoogy igauzad,van söt bisztos mer egyet értek veled benne a dologba ha svédek lenének nem arabok akor nem lene elenük ekora % -os harag.
2015. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tartom Magyarországot embertelennek. Csupán csak a többség nem ostoba, és tudja, hogy a sok ezer menekült közül csak a töredéke az aki tényleg segítségre szorul.


Ha én lennék menekült akkor viselkednék abban az országban ahol befogadnak. Megköszönném, hogy adnak enni-inni. Nem szemetelnék, nem pisilnék-szarnék az út közepére. Regisztráltatnám magam, hogy minél előbb menekültstátuszt kapjak. Beilleszkednék, és azon lennék, hogy minél előbb dolgozhassak, hogy méltó tagja legyek az új ország társadalmának.

Megmaradnék EMBERNEK lenni és nem egy állatnak ahogy ezek a migránsok viselkednek.

2015. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ha magyarba volna háború, hogy viselkednél egy idegen országban?"


Nem tudom, de az biztos, hogy nem dobálnám ki az ételt, amit több hét menekülés után ingyen elém tolnak és nem verném szét a tábort allahu akbar kiáltással.

2015. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

"Megköszönném, hogy adnak enni-inni. Nem szemetelnék, nem pisilnék-szarnék az út közepére."


elhiheted, hogy nekik sem szar az útra a túl nyomó részük

2015. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Közvetve igen. A svédek ugyanis civilizált emberi lények, így nem váltanák ki a magyar emberek haragját.
2015. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Az arabok nagy része iszlám, az iszlám és annak hagyonmánytisztelete pedig a világ utolsó reménye a liberalizmus és a globalizmus sötétségében a fény.


Svédország a liberalizmus pöcegödre, ahol pedofillok fogadhatnak örökbe gyerekeket [ [link] ], a gyerekeket semleges neműnek nevelik [ [link] ] és 2009 óta a melegek is házasodhatnak.


Ezek után még kérdés, hogy kit kellene válasszunk?

2015. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha svédek lennének valószínűleg szépen rendezett sorokban jönnének, leadnák a kérelmüket, megvárnák az illetékes hatóságok intézkedését, a kapott élelmet akkor fogadnák el ha el is fogyasztják, nem dobálnák el a kaját vizet, és a szemetet egy helyre gyűjtenék, hogy ne benne üljenek, és a vendéglátóknak könnyebb legyen elszállítani a mi és az ő kényelmük miatt is.

Nem pedig azonosítatlanul a papírjaikat eldobálva masíroznának be a zöldhatáron mintha mögöttük fegyverrel kergetné őket valaki.


Mellesleg ja a svédek olyanok mint mi, legtöbbjük keresztény ember, teljesen hasonló szociális kultúrával, ugyan azokkal az Európába már megszokott normákkal amiben élünk.


Ha Magyarországon háború volna? Ha én mennék Irakba, Afganisztánba Szíriába a zöldhatáron agyonlőnének aztán megnéznék, hogy volt e papírom és ki is voltam.

2015. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha svéd, német, angol, horvát...stb menekültek jönnének, akkor én szívesen befogadnám őket.

Még, önkéntesnek is elmennék, segíteni nekik.


Viszont, a jelenlegi migránsainkat nem vagyok hajlandó elfogadni.

Nem ide tartoznak, más kulturális-vallási közegből származnak, nem illenek ide.

2015. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, hogy a szomszédban, Ukrajnában is háború van, onnan mégse nagyon hallani, hogy jönnének menekültek. Pedig őket pl. szívesen befogadnám.
2015. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

# 10:


[link]


Egyébként te azokat az ukránokat fogadnád be menekültként, akik ágyutölteléknek használták a magyar kisebbséget Kelet-Ukrajnában? Azokat a fasisztákat, akik elüldözték a demokratikusan és törvényesen megválasztott elnöküket Viktor Janukovicsot?

2015. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!