Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El lehet úgy gáncsolni valakit...

El lehet úgy gáncsolni valakit, hogy hozzá sem érünk?

Figyelt kérdés

A liberális média még ma is azt írja, hogy László Petra elgáncsolta a rendőri intézkedés elől szökni próbáló illegális bevándorlót, holott egyértelmű a videóból, hogy hozzá sem ért.

https://www.youtube.com/watch?v=0c-QYChLtik



2015. szept. 11. 11:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem teljesen egyértelmü ezen a videón is.

De ha esetleg nem tette volna, már a szándék, hogy a lábát kitette is ugyan az.


Szerinted, ha valaki bele böki a kést egy másikba, de az nem hal meg, akkor az az ember ártatlan és semmit nem tett, mert nem sikerült a gyilkosság?


Ez a nö egy gonosz ember, még az sem mondhato, hogy a rendöröknek segített, mert a rendör se nem rugdalt se nem gáncsolt el senkit sem.


Azért kedves kérdezö nem tudom mit szolnál, ha te rohannál a kezedben egy gyerekkel akármi mi miatt is, és valaki elgáncsolna?

2015. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Így azért elmondható, hogy azért rakja ki a lábát, hogy ellensúlyozza a kamerát.

A menekülő pedig már ott kezdi elveszteni az egyensúlyát, amikor kiszabadul a rendőr fogásából. Mellesleg mikor a földön fekvő ordít valamit, azt nem a nő felé fordulva teszi.

2015. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%

Már elismerte László Petra. Akkor miről is beszélünk? Miért akarod mosdatni?


"Őszintén sajnálom a történteket. Csak mostanra tudtam összeszedni annyira magam, hogy írjak. Gyakorlatilag sokkos állapotban vagyok attól, amit csináltam és attól, amit csináltak velem.


Kamerával forgattam, több száz migráns kitört, áttörték a rendőrkordont, egyikük nekem rontott és én megrémültem. Féltem, ahogy özönlöttek felém, és akkor elpattant bennem valami. Kamerával a kezemben nem láttam, hogy kik jönnek felém, csak arra gondoltam, hogy megtámadtak és meg kell védenem magam. Nehéz jó döntéseket hozni olyankor, amikor az ember pánikban van és sok száz ember rohan szembe vele. Nekem akkor, abban a pillanatban ez nem sikerült. Nagyon sajnálom a történteket és családanyaként külön sajnálom, hogy a sors pont egy gyereket sodort az utamba, ezt akkor nem is észleltem. Pánikba estem, ahogy látom magam a felvételeken, mintha nem is én lennék. Tettemet őszintén megbántam, és vállalom érte a felelősséget."


[link]

2015. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%

"az ország jó hírével szórakoznak"


Te mirol beszelsz?

2015. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

Persze, mert az ügyvéd ezt tanácsolta neki.

Úgy látom az Index nem tud leszokni a kártérítés fizetésről :)

Ha ez alapján felmentik a gáncs alól, Petra néni jó pár millával bentebb lesz.

2015. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

"El lehet úgy gáncsolni valakit, hogy hozzá sem érünk?"


Magyarország kedvenc sportjában, a fociban: igen. Hajjaj, mennyi ilyen eset van. Emberünk meg mint kiderült fociedző...

(irónia off)

2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Szóval elismerte, hogy elpattant nála valami, és ahelyett, hogy hagyta volna elsodorni magát, ahol lehet, hogy ekkora tömeg (több száz emberről beszélünk!) halálra is taposta volna őt, inkább az önvédelmi reakcióként megpróbálta védeni törékeny életét.


Micsoda bűn!

Mindenkit, aki védeni merészeli a saját életét börtönbe kell csukni 7 évre! (persze, csak ha magyar)

2015. szept. 11. 12:09
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Most néztem meg először a "gáncsolós videót" - BASSZUS, ezen rugóztok nem tudom, hány napja??? A mozdulaton látszik (testartás), hogy nem is volt olyan szándéka, hogy kigáncsolja, csak egy hülye jajistenemmitcsináljak mozdulat volt, ami egyébként is minden embernek napi legalább napi 5 van, váratlan helyzetekben, vagy amikor valaki feszélyezve érzi magát, meg teljesen általános.
2015. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
4%

#3: "hogy teljesen összetört amiért meggyanúsították és ez után kirúgták az M1-től." Már elismerte mint ahogy előbb linkelték. A másik dolog meg nem M1 hanem N1TV volt.

Szóval akkor szerinted László Petra hazudik? Maga ellen hazudva ad ki közleményt? Te sem gondolod komolyan...

2015. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

#4 Szerintem azt a másik esetre mondta. Végül is itt nem volt igazán tömeg, ami felé futott volna, ellenben a másik esetnél akadt jócskán.

De végül is mindegy mit mond, a pont megfelelő helyen megvágott videókkal, már tönkre lett téve az élete. Állást sem fog már találni.

2015. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!