Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A menekültek milyen véleménnye...

A menekültek milyen véleménnyel vannak a magyarokról, akik már voltak itt, vagy itt vannak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:15
1 2 3
 11/21 tetro ***** válasza:

19.35

a tényeket nézed, de közben bőven elég neked a valóság, ami a te fejedben létezik :)

2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

egy menekült üzenete a magyaroknak:


https://www.youtube.com/watch?v=KFKl_FxWFOk&feature=share

2015. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod, hogy az a valóság ami a te fejedben van? :-)
2015. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13-as, és te teljesen telecsinálod a gatyádat egy kis takonytól? :) Hülyék mindenhol vannak... nekem már cigány is mondta, meg magyar is, hogy kiontja a belemet (kedves szomszédom, mert rámertem szólni, hogy hangos a zene)
2015. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 tetro ***** válasza:

19.39

nem neked írtam :)

2015. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előszöris tudni kell, hogy stabilról van szo akik rettenetesen sértődékenyek. Tipikusan az a fajta akik egy pillanatra a szívükre öleljem de egy rossz szo es kést rántanának. Ennyi bevezetőnek.


Igyen jol tudnak hazudni igy arrol is, hogy mennyire rosszul bántak veluk. Hogy semmi segítséget se kaptak. Azt nem teszik hozza, hogy utcán csővezve nem is jart nekik. Mivel elvárták volna hogy egyenesen engedjék oket Németországba, ami nem történt meg, igy mindennek el hordanak most a szenzációhajhász bulvár sajtónak. Ez most par hétig jol fog menni. Utána mivel Németországban sem lesz egyből kolbászból a kerítés, igy szepen elhamvad az egesz.

2015. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem stabilról hanem arabokról van szo. A telo átírta.
2015. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen, most ez fontos?
2015. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy vélemény a sok közül:

https://www.youtube.com/watch?v=2MMP_Xw_dAA

2015. szept. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Mégis kit érdekel?

Ellenben az én véleményem, hogy koszosak, büdösek, agresszívak, mohók, csalók...egy igazi söpredék banda. Még mielőtt bárki leszólna, voltam Afrikában párszor, szal tapasztalatból mondom ezt.

Komolyan mondom olykor nem hittem a szememnek....biztosak lehetünk benne, hogy nem lehet integrálni őket...ezek ösztönlények...ha kedveskedsz neki akkor nagy cimbi vagy, viszont ha utána rászólsz v.miért gondolkodás nélkül beléd vágja a bökőt!...Azonnal vissza kellene őket toloncolni...!

2015. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!