Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A menekültek milyen véleménnye...

A menekültek milyen véleménnyel vannak a magyarokról, akik már voltak itt, vagy itt vannak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
honnan tudjam? kérdezd meg tőlük...
2015. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Gyűlölnek minden magyart, ahogy minden magyar is gyűlöl mindenkit.
2015. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

amúgy remélem minél rosszabbal, és ezt az kinti cimboráknak meg is írják fészen.

kutyának se kell, hogy ezek az emberek akik semmibe veszik a magyar jogrendszert, jó véleménnyel legyenek a magyarokról.

2015. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tetro ***** válasza:

tessék egy riport:

[link]

2015. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Amíg simán ment az, hogy bejöttek, kaptak papírt, mentek vonattal (megvették a saját jegyüket, még mielőtt őrjöngeni kezdtek, de mindegy, mert úgy is fogtok), addig azt mondták, hogy nagyon kedvesek a hatóságok stb.

Amikor itt tartották őket, és átcseszték őket (Bicske), akkor mondták, hogy a rendőrség és a hatóságok nagyon szemetek velük, átverték őket, nem segítőkészek.


Valahol megértem ezt. Te is ideges vagy, ha valami eddig flottul működött aztán hirtelen megváltozik.

Egyébként a civilekről alkotott véleményük pozitív, sokan segítenek nekik. Összességében szeretik a magyar és európai embereket. Amikor én pl. Jordániában voltam, még magyar szavakat is tudott némelyik füstös :) Nekem eddig csak jó tapasztalatom van muszlim emberekkel. Rendszeresen járok arab kávézókba, török éttermekbe itthon, mindig nagyon vendégszeretőek, megkérdezik hogy vagyok, hogy van a családom, van ahol ingyen adják a teát/kávét. Egy szó mint száz, nem vadbarmok, akiktől rettegni kell. Meg kell ismerni őket.

Ja, hogy idegbetegek, üvöltöznek? Persze, miután átkúrják őket, meg 3000 kilómétert gyalogolnak, stb. én sem lennék a legjobb kedvemben. De hát, valaki megérti ezt, valaki meg őrjöng rajta. Mind mások vagyunk.

2015. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hft
2015. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Igen, a hazaáruló libsik megértik a többiek meg csak szimplán a tényeket nézik.
2015. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Még szerencse, hogy nem te döntöd el, hogy ki a hazaáruló és ki a libsi :)
2015. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Valóban nem, de az nekem már elég hogy én az én szememben ki kinek számit.
2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Na, akkor ezt megbeszéltük :-) Neked is van egy véleményed, kitörölheted vele a segged, és nekem is van, én is kitörölhetem vele a seggemet :) A kormány úgy is a mi megkérdezésünk nélkül cselekszik.
2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!