Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarnak regisztrálni?

Miért nem akarnak regisztrálni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mert oket nem erdeklik az Europai szabalyok, oket csak a szent kuldetesuk hajtja ... es ugy is veghez fogjak vinni.
2015. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A menekültek nyugodtan tovább mehetnének ha betartanák az EU törvényeit az az regisztrálnák magukat.


Ha a menekültek nem gazdasági bevándorlók hanem ténylegesen háborús övezetből jönnek (nyilvánvalóan ilyenek is vannak köztük elenyésző számban) akkor miért nem regisztráltatják magukat majd továbbmehetnének és letelepedhetnének Németországban.


De szerintem mivel a nagyon nagy részük egyszerűen csak gazdasági bevándorló így nem is akarnak regisztrálni mert akkor kiderülne, hogy nem a háborús övezetből jött és visszatoloncolnák őket.



Szerintem ezért nem regisztrálnak.

2015. szept. 4. 19:55
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
Azért, mert akkor ha utána továbbmennének Nyugat-Európába, akkor visszapaterolhatnák őket hozzánk, a közismerten kellemes körülményeket biztosító táborokba. Inkább a németeknél regisztrálnának.
2015. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy gondolod. Nagy része nem szír. Nagy része Belgrádban már regisztrált ezért nem akarnak regisztrálni Magyarországon mert akkor utólag kiderülne ki honnét jött.
2015. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hallottak arról hogy a tavalyi 40,000 menkült kérelemből 90-et okéztunk le. Nem kritikaként mondom, szerintem az a 90 is sok volt.
2015. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

""Azért, mert akkor ha utána továbbmennének Nyugat-Európába, akkor visszapaterolhatnák őket hozzánk,""



Ha nem regisztrálják őket az az ország ahol le akarnak majd telepedni visszatoloncolhatja Magyarországra.


Ugyanis abban az országban kell regisztrálni ahol belépnek az EU-ba és van menekültügyi eljárás.

2015. szept. 5. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!