Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a "mutyikoalícióhoz"?

Mit szóltok a "mutyikoalícióhoz"?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de kezdem elveszíteni ill. már biztos vagyok benne, hogy nem a Fideszre voksolok. Igazuk volt azoknak akik azt mondták egyik sem jobb a másiknál MSZP - FIDESZ tényleg mindegy. Vagy ha valamire mégis tartják magukat a FIDESZ-esek, miért nem reagálnak ezekre a költségvetési kérdésekre?? miért nem tisztázzák magukat?? Nem értem ill nem értettem, de rájöttem, hogy mocskosak és ezek szerint, tuti nyakig benne vannak a dologban és eláshatják magukat.. én már inkább az MSZP-re szavaznék mint rájuk.


De egyre szimpatikusabb ez az LMP párt, ti mit gondoltok róluk??

Van programjuk!! Ez ma már nagy szó! :)

Ráadásul azt hallottam, hogy ők javasolták azt is, hogy hozzák nyilvánosságra a költségeiket a pártok.. persze a többi párt nem csatlakozott ehhez a javaslathoz.. Azért ez jelent valamit.


2010. márc. 11. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak az LMP nem biztos, hogy bejut, nem úgy mint az MSZP. ;)
2010. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Értelmezd újra:

"Van egy olyan érzésem, hogy pont azokkal nem fognak koalícióba lépni, akiket most hirdetnek..." mert ugye hazudnak... a fidesz is meg sz mszp is. Vagy itt igazat mondanak?

2010. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ért a gazdaságpolitikához az nem szidná igy Orbánt.Amúgy az LMP nek valóban semmi köze az SZDSZ hez,de a Fidesznek nemhiszem hogy szüksége lessz koalicióra.
2010. márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt akkor lesz rend ha a portásnál kezdik ki rugdosni a honatyákat.Teljesen új nézetekre és új parlamentre van szükség!Nem üvegzseb programra van szükség mint azt a gyogyó állította hanem józan gondolkodásra!
2010. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező!Te a büdös életben nem akartál a Fideszre szavazni.Ez csak egy lázító barom kérdés."én már inkább az MSZP-re szavaznék,mint rájuk"Itt árultad el magad:))))
2010. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!