Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a "mutyikoalícióhoz"?

Mit szóltok a "mutyikoalícióhoz"?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de kezdem elveszíteni ill. már biztos vagyok benne, hogy nem a Fideszre voksolok. Igazuk volt azoknak akik azt mondták egyik sem jobb a másiknál MSZP - FIDESZ tényleg mindegy. Vagy ha valamire mégis tartják magukat a FIDESZ-esek, miért nem reagálnak ezekre a költségvetési kérdésekre?? miért nem tisztázzák magukat?? Nem értem ill nem értettem, de rájöttem, hogy mocskosak és ezek szerint, tuti nyakig benne vannak a dologban és eláshatják magukat.. én már inkább az MSZP-re szavaznék mint rájuk.


De egyre szimpatikusabb ez az LMP párt, ti mit gondoltok róluk??

Van programjuk!! Ez ma már nagy szó! :)

Ráadásul azt hallottam, hogy ők javasolták azt is, hogy hozzák nyilvánosságra a költségeiket a pártok.. persze a többi párt nem csatlakozott ehhez a javaslathoz.. Azért ez jelent valamit.


2010. márc. 11. 20:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link a "mutyikoalíció"-ról!

2010. márc. 11. 20:44
 2/15 anonim ***** válasza:

FIDESZ-LMP koalíció lesz

megírta a Népszabaccság


[link]

2010. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A mutyikoalíción már meg sem lepődünk.. Ez várható volt az új erő megjelenésével, aki véget akar vetni ennek a színjátéknak, és végre a nemzet érdekében akar dolgozni (és nem csak beszélni)! Fityesz már majnem mszp, csak éppen más érdekcsoportok mozgatják, de a végcél ugyanaz. A Jobbiknak volt legelőször programjuk (88 oldalban), és ők vetették fel először a nyilvánosságra hozatalt is, illetve azt, hogy töröljék el a politikusok mentelmi jogát, és minden képviselő visszahívható legyen. Akkor ez mit jelent? Az LMP tagságát, és támogatóit is ha megfigyeled, akkor hamar kiderül, hogy ez az új SZDSZ, látván h a szdsz-t már nem tudják megmenteni, csináltak egy új liberó pártot..
2010. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az LMP nem az új SZDSZ, hanem egy új eszmékkel rendelkező párt rendet békét humaizmust! jobbik is ez lenne ha a cigánybűnözést nem azzal akarná lerendezni hogy a vérükben van...
2010. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Index és népszabadság?

....

2010. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A jobbik ötletét nyúlják? Szdsz átnevezés ez a párt...
2010. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen pártnak van publikus programja... Január 16-án hozták nyilvánosságra, azóta is megy az elhallgatás meg a mocskolódás.
2010. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az LMP a Fidesz szövetségese lesz.

Látod, jó csapda... nagyon kitaláltak ezek mindent...

2010. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

21:17

érdekes egy héttel ezelőtt még az mszp-vel volt koalícióban...

Van egy olyan érzésem, hogy pont azokkal nem fognak koalícióba lépni, akiket most hirdetnek... Vagy pedig az egész parlamenttel koalícióra lépnek???

2010. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Márpedig, ha hazudnak, ebből logikusan ez következik...
2010. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!