Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem logikátlan, hogy...

Csak nekem logikátlan, hogy miért lesz egy csalódott fideszesből jobbikos?

Figyelt kérdés

Akinek elege van orbán rendszeréből, az miért szavaz utána olyan pártra, akinek a programját nagyrészt a fidesz megvalósította és láthatóan elég mélyre jutottunk vele?! Egyszerűen felfoghatatlan, hogy létezik ilyen mértékű emberi ostobaság, megvezethetőség.

Ugyanazt a sz@r irányt folytatni, amit viktátor elkezdett....szégyen.


És mondom ezt, hogy sosem voltam liberális, mindig jobboldali, de ezekre a populista gagyikra életben nem szavaztam. Szégyen



2015. aug. 31. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget is rég olvastam, a Jobbiktól lopott programokat is úgy valósítják meg (persze alig 1-2őt, már itt sántít a kérdező feltételezése) hogy semmi jó nem lesz belőle.


Olyanra még példa nem volt hogy egy konkrét Jobbikos programot elejétől a végéig rendesen megcsináljanak, de ha a kérdező már úgy pörög a témában párat írjon, s szépen hasonlítsa is össze, nehogy már én keresgéljem a hülyeségeit.

2015. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!