Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A menekülteket miért nem...

A menekülteket miért nem lehet szűrni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rosszul tudom, de tudomásom szerint nem szűrik őket. Miért nem lehet azt csinálni, hogy mindegyikkel elvégeztetnek egy pszichológiai tesztet és beengedik aki normális? Amúgy semmi bajom a NORMÁLIS menekültekkel, csak azokkal akik tombolnak stb. Kezdek félni tőlük, mivel a kultúrájuk megrémít (pl. megköveznek, lesavaznak egy lányt ha máshoz megy férjhez) és nem szeretném hogy ilyen emberek mászkáljanak körülöttem. Megismétlem, azokkal nincs bajom akik csak túl akarják élni ezt az egészet, őket nagyon sajnálom.

2015. aug. 30. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenlegi is elmondta, hogy nem egészen jó, hogy nem jutnak el a vizsgálatokra. Csak ő azt is elmondta, hogy a hetekig tartó út során bármilyen komolyabb betegségben kétszer meghalnának, mire ideérnek. Gondolom a cikked második felét nem olvastad el, amiben arról írnak, hogy jóval többen lesznek itt betegek a befogadó állomások higiéniai állapota miatt.. Egyelőre mi fertőzzük a menekülteket, mi raboljuk ki őket, nem fordítva.
2015. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es ez teljesen igaz. Eddig még nem hallottam olyat, h egy csapat menekült kirabolt egy magyar családot. Olyanról már igen, h egy magyar család rabolt ki 5-6 menekültet. A hányás, hasmenéses betegségek is az ételek miatt alakulhatott ki, de azt is itt szerezték. Elég sok pszichopata él magyarországon is, ők se akadnak fent a szűréseken, akkor milyen pszichológiai teszttel lehetne kiszűrni a menekültek közül a hülyét. Én még mindig jobban tartok a "tesókám van egy szál cigid" és a "hány óra van, de a telefonodon nézd meg ne az órádon" tipusú emberektől.
2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!