Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fognak állni az MSZP...

Hogy fognak állni az MSZP szavazók az MSZP szovjet zászló bontásához?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 28. 21:21
1 2
 11/18 MolotovPunk ***** válasza:

Hát nem is tudom.

A kommunistázás mindig is a fidesz kemény magjára volt jellemző.Most is megy a mutogatás az MSZP-re.

Inkább mondj alternatívát.Ki lenne Magyarország kormányzására méltó erő?Jobbik?Szerintem ők sem lennének jók.Nem szalonképesek ők sem.

Főleg a kirohanásaikkal,beszólásaikkal-orosz és Irán felé kacsintgatással,csak mert ott is fel lelhetőek ilyen dolgok... (Talán mindegyik pártnál.)

Magyarország kormányzására jelen helyzetben szerintem az LMP lenne a legméltóbb párt,csak ugye az tényleg elég gyenge párt...Én bennük bíznék a legjobban.

2015. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A francba, túl gyorsan nyomtam entert. A vörös zászló, pontosabban a Szovjetunió zászlaja önkényuralmi jelképnek számít, aki azt lobogtatja önfeledten, az végtelenül tudatlan, vagy agymosott, vagy cinikus, rosszindulatú, provokatív, a legutolsóra nyugodtan le lehetne súlytani a Btk 335. §-el.


Meg törvényi szabályozástól eltekintve a Szovjetunió a gonosz birodalma volt és az is marad/t, így nem tudom megérteni, hogy épelméjű embernek miért kellene azt lobogtatnia.

2015. aug. 29. 17:06
 13/18 MolotovPunk ***** válasza:

Az MSZP-hez pedig még annyit fűznék hozzá,hogy sokan nosztalgia miatt szavaznak még az MSZP-re,plusz van egy kisebb réteg,aki amiatt mert jelen helyzetben is az Magyarországon a legerősebb baloldali párt.

Majd ha egyszer lesz helyette egy új baloldali párt,ami meg fog erősödni,na akkor fog majd eltűnni az MSZP végleg...viszont az sem mostanában lesz szerintem.

A rokonaimnál is ez a helyzet,egyik vagy kemény MSZPs,vagy kemény Fideszes.És hűen kiállnak választott pártjuk mellett érvekkel.

2015. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MolotovPunk ***** válasza:

Azt pedig még hozzá tenném,hogy ez a vörös csillag vörös zászló dolog hisztéria már nagyon kezd unalmas lenni.

Az emberek többségét nem érdekli ez.

Egyik jelképet sem a kommunisták hozták létre,ők csak átvették jóval később...

A vörös zászló és a vörös csillag is csak a szimpla munkások jelképe volt.


Mellesleg a Heineken sörön is ott van a vörös csillag mai napig...

EU-ban sem tiltják ezeket a jelképeket,csak itt kis hazánkban.

2015. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon az SS rúna, a Napkerék és a Swastika körül is óriási hisztéria megy :D Mindkettő már jóval Hitlerék előtt létezett, az ókori germánoknál és a hinduknál, Hitlerék csak átvették, módosítgatták és bemocskolták őket.
2015. aug. 29. 17:22
 16/18 anonim ***** válasza:

LMP?

[link]


"56 után tisztességes ember nem lehet kommunista."


"A legázolt, bilincsbe vert Magyarország többet tett a szabadságért és igazságért, mint bármelyik nép a világon az elmúlt húsz esztendőben. Ahhoz, hogy ezt a történelmi leckét megértse a fülét betömő, szemét eltakaró nyugati társadalom, sok magyar vérnek kellett elhullnia – s ez a vérfolyam most már alvad az emlékezetben. A magára maradt Európában csak úgy maradhatunk hívek Magyarországhoz, ha soha és sehol el nem áruljuk amiért a magyar harcosok életüket adták, és soha, sehol – még közvetve sem – igazoljuk a gyilkosokat." Albert Camus


És az ilyen MSZP-hez hasonló utolsó szemeteknek köszönhetően kezd feledésbe múlni miért küzdöttek elődeink 56-ban.

2015. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Olyat feltételezel az mszp szavazóiról, ami elképzelhetetlen.

Kritikai elemző gondolkodást."


hülyeségeket azért ne beszéljünk már, pillanatnyilag rengeteg mszp-s kritizálja a migráns-helyzethez való hozzáállásukat

2015. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt a videó amiből az alfahír kivágta a képet:

[link]

2015. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!