Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltam a Keletinél és a kukák...

Voltam a Keletinél és a kukák tele vannak étellel és zacskós vízzel, a menekültek miért dobálják el?

Figyelt kérdés
Mondjuk sok ételt láttam eldobálva szanaszét a földön...
2015. aug. 25. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
A ruháikat is eldobálják. Nem is csoda, tudják, hogy másnap úgyis kapnak kaját. Az ember azt hinné, hogy akik rossz körülmények közül jöttek, azok tudnak spórolni. De ennyire még nem láttam embereket pazarolni, mint ezeket. Mintha semmibe vennék a kaját amit kapnak.
2015. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Azért ,mert nem kell nekik.


Szerintem ne is csodálkozz ezen.


Olyan tablet-je van némelyiknek ami nekem nincs.

2015. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert nem szeretik illetve többet kapnak abból amennyit megbírnak enni. Most az ételmaradékkal mit kezdjenek? te megennéd, ha egy menekült adna neked egy fél zsemlét és mondaná, h ő nem kéri. Majd berakják a hűtőbe és holnap megeszik. Zacskós vizet a magyaroknak is osztanak, én soha nem jöttem rá, h kell meginni kulturáltan húzóra, mert ha marad benne, akk úgy is kifolyik. Ráadásul én meleg, langyos vizet kaptam és én is kidobtam. sorry.
2015. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

"Azért, mert nem szeretik illetve többet kapnak abból amennyit megbírnak enni."


Jajj, nem szeretik, egyem a kis szívüket... Igazad van, a Gundelből kéne hozatni nekik kaviárt, meg szarvaspecsenyét áfonyamártással... Ha meg sok, akkor 1. egy napot bőven kibír a szendvics, 2. okos fajvédő liberálisok próbáljanak meg úgy kalkulálni, hogy csak annyit adjanak, amennyi elfogy.

2015. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetro ***** válasza:
80%
Van itt egy tucat kérdés arról hogy a menekültek szemetelnek mert barbárok és nem használják a kukákat. Most meg kiderül hogy a kukák csurig vannak és ök dobálták tele. Ejjejj malacka, rajtad megint nincs sapka.
2015. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tetro nem tudsz olvasni?
2015. aug. 25. 20:45
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Mert nekik mekis kaja kell, nekik nem kell a párizsis kenyér....

Szegény magyar hajléktalanok mennyire örülnének neki, de ők nem kapnak semmit... Kapják inkább a vadidegen muszlim "vegyészmérnökök"!

2015. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen a menekültek előtt a keleti meg a nyugati is annyira gyönyörű, tiszta, rendezett helyek voltak, hogy öröm volt ott sétálgatni. Ja nem.
2015. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
És a magyar hajléktalanok miért nem kapnak??
2015. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert már nem éhesek és szomjasok.
2015. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!