Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Noh, ezentúl holokauszt"tagadá...

Noh, ezentúl holokauszt"tagadás" büntethető. Sólyom mégse olyan tökös?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 12:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%

Kun Béla unokájától mit várunk? :D


Amúgy meg az én véleményem az, hogy NEM volt holokauszt, és nekem ez a politikai elit és a kormány ne mondja meg, hogy mit gondoljak. Akár nyíltan kijelentem bárhol.

2010. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem kellene alapítanunk egy szervezetet, ami fanatikusan kezdi tagadni a tatárjárást, aztán pedig kell egy másik szervezet, ami a tagadásást elítéli.


Ha ezek után sem lesz betiltva a tatárjárás-tagadás, akkor még a holokausztpártiak is beismerhetik, hogy a holokauszt kiemelt helyen szerepel a Bűnbánat Listán.


Addig is kezdem:


Tatárjárás nem volt! Hazugság az egész!

2010. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%
Milyen 6 millió?
2010. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%

"Egyelőre még nincs gondolatrendőrség."

Nem erősítem egyik tábort se, de ennek kapcsán említést érdemel, hogy sokszor hajlamosak vagyunk mi nagyon-nagyon alábecsülni a sokat hangoztatott tévedések hosszú távú hatásait a szélesebb tömegekre. Tömören: akik képesek tartósan nagytestvérkedni pár szájízük szerinti fogalomzavarral, azok bizony történelmet írnak.

2010. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%
~fogalomzavarral ->dobálózva (egyértelműsítést kívánt)
2010. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
50%
ő is érintett. kun béla unokája :):(
2010. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hát igen, a patkányok mentik ami még menthető a süllyedő hajón! Hamar míg még hatalmon vannak hoztak 1-2 fontos törvényt, vagyis számukra(zsidók) fontosat... holokauszttagadás,titkosítás! Köszönjük fidesz, hogy megszavaztátok, ti aztán igazi nemzeti párt vagytok!!!
2010. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

volt holokauszt,csak nem így kéne hívni...

Egyébként most bosszankodhatott egy sort a Lacibá' ,merthogy ő írta az alkotmány egy jelentős részét,köztük ezt a viszadobósdit is.

2010. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

21:07

A fidesz TARTÓZKODOTT!!! Az mszp-szdsz szavazta meg.. Újabb jobbikos fedítés...

2010. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
tartózkodott vagyis ugyanazt tette amít a 8 év alatt fejet hajtott az mszpnek s végignézte azok ámokfutását! Csak azért ültek a parlamentbe, hogy bezsebeljék a sok pénzt, ha jobboldali párt lenne a fidesz, akkor nem-el szavaztak volna... szólászsabadság, az...
2010. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!