Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Noh, ezentúl holokauszt"tagadá...

Noh, ezentúl holokauszt"tagadás" büntethető. Sólyom mégse olyan tökös?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 12:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

Büntethető holokauszttagadás...tényleg ez az ország legnagyobb problémája? Belekerült a törvénybe legalább, hogy a kommunista rendszer áldozatait és túlélőit se érje sérelem? Trianon miatt miért nincs törvény?

Lőttek a szólásszabadságnak, gratulálok Magyarország! Egy lépés a lealjasodás felé.

2010. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
56%

6 millió Auschwitz-ban? Látszik, hogy fogalmad sincs miről beszélsz kedves kérdező.

A többieknek: Az egyik népirtás nem menti fel a másikat. Én még életemben nem láttam embert, aki Trianont vagy a komcsi népirtást tagadta volna. Ellenben a holokauszttagadás köré egy egész szubkultúra épül.

2010. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként erről aztán végképp nem a Sólyom tehet... Teccik ismerni a köztársasági elnök hatáskörét? Megsúgom: nem dohat vissza minden törtvény annyiszor, ahányszor csak jólesik...
2010. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%
tatárjárástagadás büntetés meg nem lesz?:(
2010. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem fontoljátok meg kedves jobbikosok. A holokamu után már csak pár lépés a kummukamu, ill. a tatárkamu, törökkamu...
2010. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

"6 millió Auschwitz-ban? Látszik, hogy fogalmad sincs miről beszélsz kedves kérdező. "


miről beszélsz? nem mondtam ,hogy 6millió auswitz.ban.

az összes áldozatot becsülték 6millióra. (illetve nem tagadom ezt nem tudom, hogy a 6millió mind zsidó vagy magukra az áldozatokra gondoltak)


arról beszéltem ,hogy auswitz-ban először 4millió áldozatról volt szó, ez is volt a táblán. utána 1millió lett belőle.

2010. márc. 10. 13:13
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt kérdezném, hogy ugyan már mikor volt Sólyom "tökös"? Vagy bármelyik köztársasági elnök 1989 óta? Mindegyik csak egy nagy puding. :(
2010. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
utolsóra írnám, h azért érzed pudingnak a köztársasági elnököket, mert a rendszerváltás során úgy alakították ki a közjogi rendszert, hogy ne vezethessen diktatúrához az elnök hatalma. ezért aztán a köztársasági elnöki címhez kevés jogkör járul, emiatt nem is tudnak vehemensen fellépni a politikai porondon.
2010. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
A törvény azt jelenti, hogy mindezeket a nézeteket nem hangoztathatod nyilvánosan, értsd hallgatóság előtt. De az, hogy magadban mit gondolsz, ahhoz senkinek semmi köze. Egyelőre még nincs gondolatrendőrség.
2010. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

13:22

Így van. Egyébként eddig is bárki feljelenthette az az állatot, aki az utcán hangosan holokamuzik. Ez ezután sem lesz másképp, csak most az mszp-sek kitaláltak rá egy semmitérő törvényt...

2010. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!