Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent számodra augusztus...

Mit jelent számodra augusztus 20. -a?

Figyelt kérdés
Milyen rendezvényeken vettél részt? Mit üzen? Mit jelent számodra?
2015. aug. 20. 21:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nem akarok tolakodni, de azért mert a politikusokra haragszotok, nem kellene a hazánk múltját, történelmét leköpni ! Hiszen ez nihillizmushoz vezet és a háttérhatalmak a politikusok, pont azt akarják, hogy gyökértelenek legyünk"


Most köptem egy nagyot, melyik politikusnak lett ettől jobb?

2015. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Legalább jól lakott a lepontozószörnyecske is. :D
2015. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
45%

Mit jelent számomra?

Katolikus evangelizáció erőszakkal, (emberek megvakitásával), majd kényszermunka:

- kötelező templom épités

- kötelező tizedfizetés a katolikus egyháznak

- kötelező vasárnapi templomba járás

A tévelygőknek pedig verés vagy korbács.

2015. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szabadnap, fuck yea...

Körülbelül ennyit.

2015. aug. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Meghalgattam Ádler Jancsikát és a Hende Mondát, oszt jónapot :D

Na, jó, a hülyeséget félretév Államalapító Szent István ünnepe, a Magyarság összetartozásának napja, amikor a nemzet és a világ Magyarsága együtt ünnepelheti eme napot.

2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

szégyent sajnos


mert van egy szabadnapom amikor végigmegyek az utcán és még ilyenkor is ott a 30 fős cigány banda a sarkon és aki elmegy mellettük lehúzzák apróval,cigivel, bármivel csak nehogy békésen továbbmenjen, ha megpróbálja úgy is megverik

2015. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Számomra semmit nem jelent, ki mentem a tűzijátékra, szar volt, semmi újat nem mutattak, látszik, hogy hogy lehet sok pénzből szart csinálni, lenyúlva a pénz nagy részét. Tipikus fideszes stílus :D
2015. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"ki mentem a tűzijátékra, szar volt"


akkor miért mentél ki? engem zavar, hogy fél milliárdot költenek ilyen gagyi proli cirkuszra, mint a tüzijáték, és soha nem is megyek ki. ha te is így teszel a jövőben, majd nem lesz ilyen marhaság.


és akkor felhúzhatnak abból a pénzből még két stadiont :DDD

2015. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27-es vagyok: ha tudom, hogy ilyen lesz, nem megyek

Ha már valamit megrendezünk, akkor legyen normális, inkább költsenek egy tűzijátékra mint sok stadionra

2015. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hasonlókat mint ti!


Államalapítás oké, de nem így kéne megünnepelni a magyaroknak hanem boldogan, sok magyar kulturális előadással mindenféle tudományos sport kutatói művészeti emberre emlékeznék inkább meg akik tényleg jó irányba vezették az országot.

István királyra elég fanyarul gondolok, mióta olvastam hogy írtotta a népét, meg nyalizott a katólkusoknak, meg az ő ideejéében áramlott be egy halom szerzetes akik írástudók voltak és megmásították a történelmünket, meg zs.. is beáralomtak és azót a itt élősködnek a nyakunkon...


A tüzijáték (Pesti) nem tetszett. Minek lézersó? Ez egy kultúrális ünnep, nem pedig egy discó!


Meglepően sok mozifilm volt a tv-ben, egyszerre 5 öt is nézhettem volna, kosztümös filmek is, egyse amagyar történelemből, pl honfoglalás, nyilván figyelemelterelésnek szánta a média, hogy ne a mi dicső múltunkkal fglalkozzunk, hanem örüljön a paraszt h jó film megy a tv-ben.

A politikusok pofázásán kiakadtam! Ők beszélnek a menekültekről!? És ők mit csinálnak ebben az országban? Ingyen élnek, eltartatják magukat, csalnak, lopnak mutyiznak, paktumokat írnak alá ellenünk, Eu s*gget nyalnak, meg zs.., meg a nyakunkra hozzák a natót! Ezek senkik a szememben! Ne pofázzanak.


Sajna az üzletek zárva voltak:S


Megint haarpos időmanipulálás volt hogy megint rossz idő legyen, ne tudjanak örülni, összejönni, beszélgetni a magyarok:(

Nekünk is kéne egy haarp és visszaküldeni a nasanak a esőt, havat jeget...


De ez tetszik, h sok ember kezd felébredni! Még lehetne feltúrbózni összefogással és cselekedettel!

2015. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!