Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érdemelne az Mszp, amit...

Mit érdemelne az Mszp, amit tettek az országgal 8 év alatt?

Figyelt kérdés
Mert én gyülölöm őket de nagyon!!!!Soha többet nem szabad őket engedni kormányozni,mert egy ilyen tehetségtelen bandát mint az Mszp még a föld nem hordott a hátán... Elvett az életemből és a Tietekéből is 8 évet!!Az összes börtönt érdemelne aki ide jutatta ezt az országot!Április 11-én nagyon legyen mindenki észnél,mert ezeket már nem szabad tovább engedni kormányozni mert ha sikerülne nekik,akkor Magyarországnak befellegzett!!
2010. márc. 10. 00:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"Az ország 70% rosszabbul él, és ez pontosan elég ok hogy ne menjen így tovább semmi!"


Reprezentatív közvélemény kutatás linkjét kérem, vagy statisztikát ami alátámasztja ezt. Ne hadoválj a levegőbe.



"Akkor ti nem hallottatok a Bajnai féle liba ügyről, ahol reneteg gazdát tönkretettek és tömegesen lettek emiatt öngyilkosok? Pl a szomszédom..."


Szomorú hogy meghalt a szomszédod, de ezért egyik parlamenti pártot sem terheli felelősség. Gyenge volt, feladta. Kész. És ne kezdj el itt nekem magyarázni hogy "merazemeszpé tönkretette őt"..ha akart volna úgyis kitalál valamit. Ennyi.

2010. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%

12:31

Miután Bajnai drága több milliárdot vett el a gazdáktól, kizsákmányolta őket offshore cégével? Ennyire tájékozatlan lennél?


[link]

2010. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az fizesse a megszorításokat, aki ezt a csürhét a szavazatával támogatta 2002 és 2006-ban is, szóval duplán hülye volt.
2010. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
65%
Az összes tagjának 5 ÉV KÖTÉL!!!!
2010. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%
Miert mondod hogy tehetsegtelenek? Nagyon is tehetsegesek.Tehetsegesen szetloptak az orszagot,meggazdagodtak.Mi jarna ezert?Termeszetesen vagyonelkobzas es borton.Ugyanez a fideszes csaloknak es ugyanez minden politikusbunozonek.
2010. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Rosszabbat a halálnál. Az igazi pokolba. Ahol tűz perzseli a bőrüket minden másodpercben. Ahol úgy érzik hogy már csak egy pillanat és éhen/szomjan halnak. Ahol halottak törik ki a kezüket de az folyton összeforr és örökké, ÖRÖKKÉ AZ IDŐK VÉGEZETÉIG így megy tovább. ÉS soha nem szabadulhatnak onnan. Szerintem ezt.
2010. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem kívánok én nekik semmit!Még levegőt sem!Azok akik más emberek munkáján és lenyúlásán gazdagodnak meg válságra hivatkozva?Még nem hogy eltűnnének,hanem új ötletekkel kampányolnak?Ne tudjanak szarni és pisálni!
2010. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
2010. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
"A világválságról pedig nem az MSZP tehet." Ők megcsinálták hazánkban egymaguk a válságot..,erre jöt még rá a világválság!Úgyhogy ez felejtős,hogy mindig a válságra hivatkozik az Mszp.
2010. márc. 11. 10:51
 30/31 A kérdező kommentje:
tegnap 23:54 Köszi ezt a linket,mindent elmond!8 év rombolását mutatja be,a Fidesz meg aszisztált ehez,keményebben kellett volna fellépni ellenük!
2010. márc. 11. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!