Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feltörték Orbán iwiwjét....

Feltörték Orbán iwiwjét. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 9. 21:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ilyet csináltam már chat.hu -s privátban. Photoshopban simán kijelölés másolással megoldható meg fent átírja a nevet. két perc.
2010. márc. 9. 22:36
 12/23 A kérdező kommentje:

[link]


Mint a honlapon is olvasható ez egy vicc, és a nevezett PIKK ász tudtával készült.

2010. márc. 9. 22:43
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy kamu, akkor minek kérdezed meg?
2010. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Amikor kérdeztem még nem tudtam, csak hogy akár az is lehet..
2010. márc. 9. 22:58
 15/23 A kérdező kommentje:

"Ez kamu! Szerinted Orbán Viktor a politikus egy iwiw oldalon ilyen leveleket írogat??ne hülyéskedjetek már! Ennél sokkal kifinomultabb eszközeik vannak,ha már tervezgetni akar...Nem olyan hülye,hogy ide írogasson!!"



Erre meg annyit hogy elképzelhető. Én is írkáltam már, ha nemis iwiwen de más oldalon ennél komolyabb dolgokról is. egyszerűen csak kicsillagoztunk bizonyos karaktereket hogy ha van ott automatikus szószűrő ne ismerje fel azokat a szavakat. (N*mzetb*zt*ns*g, Titk*ssz*lg*lat)

2010. márc. 9. 23:04
 16/23 anonim ***** válasza:
Bármikor csinálok bármilyen néven egy iwiw oldalt...
2010. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
istenem...milyen gyerekes emberek vannak minden oldalon... valaki elkezdte azzal, h "feltörte" Vona tavaly óta nem is létező adatlapját amiből szexbotrányt csinált... oké, tényleg hülyeség, de erre meg egy jobbikos válaszképpen megcsinálta ugyanazt...mindkét iwiw-feltörős hír kamu, én is bármikor elkészítem és "feltöröm" bármely politikus vagy híresség iwiwjét, csak mondjátok meg, mit írjak oda :D istenem, mekkora óvodások...komolyan szégyellem magam azért, hogy ilyen emberek is vannak a jobbik soraiban....inkább csak ki kellett volna röhögni azt a patkányt, amelyik Vonát akarta szarba keverni, ahelyett, hogy ugyanazzal az óvodás módszerrel válaszoljunk....
2010. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Végülis nem válaszoltunk, csak egy barom tette ezt és szétküldözte. Ő válaszolt.
2010. márc. 9. 23:32
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez egy bizonyíték volt az ellen, hogy Vona csalja a feleségét egy hajdúsági jelölttel. Ha nem tudod, hogy miről van szó, nyugodtan kérdezz és elmesélem.
2010. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, igazad van, egyetlen jobbikos volt ilyen nemnormális, dehát egyetlen egy miatt is ráhúzzák az egész szervezetre, nem hagyják ki a lehetőséget


kedves utolsó, sztem te vagy képzavarban, amiről most szó van, az egy másik ügy, nem a Vonát rágalmazó csinált "bizonyíték", hanem az erre válaszképp csinált Orbán elleni "bizonyíték"...

2010. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!