Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is túl sok mindent...

Szerintetek is túl sok mindent megengednek maguknak a cigányok?

Figyelt kérdés

20 sz születek akkor a felsőbbrendű fajhoz tartozok szőke haj kék szem 185-6 cm magas tudtommal őket nevezték árjáknak + Német felmenők

bár nem vagyok náci de ez az igazság

nagyot fordult a világ

pl buszra biztos hogy egy cigány társaság szál fel elsőnek nem számít hogy más előbb volt ott pofátlanul előre tolakszanak elfoglalják az összes ülőhelyet

20 sz még tömegközlekedést se használhatták (Német o beszélek itt Magyarországon nem tudom hogy volt

szóval nem hogy megköszönnék hogy nem kell megalázott helyzetbe lenniük, kegyetlenül elpofátlankodtak

a buszos dolog csak egy példa volt

az élet minden területén...

Pesten a Blaha Lujza téren oda jön hozzám kell Mach3 borotva penge mondom kösz nem

erre megfogja a kabátom és kérdi van cigid (?)

ez mi?

ha ilyet csinált volna a 20 sz ban Berlinbe helyben agyonlőhettem volna...


egyszóval nem tudják mit köszönhetnek annak hogy így alakult és nem úgy...


2010. márc. 9. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb rasszisták az mszp-szdsz szavazók. Ők védenek rablókat és gyilkosokat (cigusokat).
2010. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!