Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is túl sok mindent...

Szerintetek is túl sok mindent megengednek maguknak a cigányok?

Figyelt kérdés

20 sz születek akkor a felsőbbrendű fajhoz tartozok szőke haj kék szem 185-6 cm magas tudtommal őket nevezték árjáknak + Német felmenők

bár nem vagyok náci de ez az igazság

nagyot fordult a világ

pl buszra biztos hogy egy cigány társaság szál fel elsőnek nem számít hogy más előbb volt ott pofátlanul előre tolakszanak elfoglalják az összes ülőhelyet

20 sz még tömegközlekedést se használhatták (Német o beszélek itt Magyarországon nem tudom hogy volt

szóval nem hogy megköszönnék hogy nem kell megalázott helyzetbe lenniük, kegyetlenül elpofátlankodtak

a buszos dolog csak egy példa volt

az élet minden területén...

Pesten a Blaha Lujza téren oda jön hozzám kell Mach3 borotva penge mondom kösz nem

erre megfogja a kabátom és kérdi van cigid (?)

ez mi?

ha ilyet csinált volna a 20 sz ban Berlinbe helyben agyonlőhettem volna...


egyszóval nem tudják mit köszönhetnek annak hogy így alakult és nem úgy...


2010. márc. 9. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Dehogyis, a cigányok tisztelettudóak, kultúráltak, műveltek, higiénikusak és tisztelik a magántulajdont.
2010. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
nem unod még a cigányozást?Baromira nem érdekel.
2010. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Első válaszoló, mindannyian tudjuk, hogy csak irónia amit írtál, azért nyomtam a "Hasznos válaszra"


Nos igen. a cigányok nagyon el vannak taplósodva. Szerintem fölösleges példákat írnom, mert mindenki tudja h miket művelnek. Elegem van belőlük.

2010. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én írok néhány példát:


A helyi önkormányzat segítségével menekítettek ki egy csicskát Újkígyóson. Egy gyulai férfit Szarvason a nyakánál fogva láncoltak ki. Egy év alatt csak a gyulai hajléktalanszállóra befut tizenöt-húsz olyan ember, aki modern kori rabszolga, vagyis csicska volt – írja a beol.hu



Polgármesterünk a riportban elővette csicska-dossziéját, majd elmesélte a riporternek, hogy szarvasi családok „jószolgálatból” magukhoz vesznek elesett embereket, akiket dolgoztatnak, és elveszik a nyugdíjukat. Alkalmanként el is verik őket, hogy emlékeztessék őket a rosszabb napokra, és felhívják a figyelmüket, hogy milyen jó dolguk van most. Ezt a Kossuth utca elején rögtön le is tagadták (1. bizonyíték). Elmondásuk szerint még csak nem is ismernek olyanokat, akik csicskát tartanának. Egy-egy.


A „bizonyítás nehéz”, mondta a riporter. Na ja, ha valaki egy órát tölt a városban, és azt is idióta szerepjátékkal tölti, akkor tényleg nehéz, de mint az interjúk előtt elmondták, a csicskáztatás legalább 10 éve folyik. Vagy nem folyik semmi, ahogy azt a Kossuth utca elején állították. Ennyi idő alatt azért csak lett volna mód a papíron történő bizonyításra. Tény, hogy a csicskáknak tűnő személyek mintha eltűntek volna a városból. A szerda éjjeli vihar nyomait még délután is látni lehetett az előtt a ház előtt, ahol máskor enni lehet a járdáról, és a fű az állandó tisztán tartásától pusztult ki az utcán.

2010. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"bár nem vagyok náci"


De az vagy!

Mért képzeli a sok jobbikos hüly' gyerek ha ilyeneket ír akkor nem lesz náci.

2010. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és utolsó? a Cigányok nem nácik? vagy csak a magyaroknak tilos?
2010. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"

De az vagy!

Mért képzeli a sok jobbikos hüly' gyerek ha ilyeneket ír akkor nem lesz náci."


nem emlékszem hogy hogy mondtam volna hogy Jobbikos vagyok

nem magyar állampolgársággal meg nem is szavazhatok itt

szóval saját magadat égeted DE NAGYON


"De az vagy!"

köszönöm hogy tudod hogy mi vagyok...


Heute Deutschland morgen die ganze Welt!

uh schuldigung ich weiß nicht, was ich schreibe :S

2010. márc. 9. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Jah, túl sok oxigént használnak.
2010. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Dehogyis, a cigányok tisztelettudóak, kultúráltak, műveltek, higiénikusak és tisztelik a magántulajdont."


.....es vegtelenul szerenyek.

2010. márc. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lenne 9millió cigány és 1millió magyar, megnézném, hogy a magyaroknak mit engednének meg a kedves, jóravaló, kulturált, intelligens, őszinte, szorgalmas, erkölcsös romák...
2010. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!