Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok tényleg rettegnek...

A cigányok tényleg rettegnek a menekültektől?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen lehet erről hallani.... csak itt, a gyk.hu-n már vagy öt ember megkérdezte. Debrecenben a menekülttábor környékén többször már nekik is mentek, persze csopportosan, ahogy szoktak, hiszen "egy cigány nem cigány".... Mi lehet az oka a romák félelmének a menekültek vonatkozásában? Tartanak netán attól, hogy a még náluk is embertelenebb, dehumanizáltabb, kulturálatlanabb figurákkal találkozzanak? Valójában pont nekik nem nagyon lenne vesztenivalójuk, ellenben a jómódú, tehetős "fehérekkel". Tényleg nem értem, segítsetek megérteni....

2015. aug. 17. 20:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
47%

Még is milyen válasz vársz a kérdésedre? :igen az összes cigány fél ,nem egyikőjük sem fél mert a vége ugyanaz általánosítás.

Szerintem nem kapunk kellő információt,nem megfelelően kezeli az állam ez a lényeg,mi törjük a fejünket,hogy lehetne megoldani és mégis miért van ez még egyszer írom ,mert az állam nem végzi a dolgát!

2015. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem kapunk kellő információt,nem megfelelően kezeli az állam ez a lényeg,mi törjük a fejünket,hogy lehetne megoldani és mégis miért van ez még egyszer írom ,mert az állam nem végzi a dolgát!"


Indokold már, miért is nem végzi az állam a dolgát? Szigorúbb szabályozást hoztak, harmadik országbelit sokkal könnyebb kiutasítani a júliusi tv.módosítás után, mint eddig, ezen kívül 22 mrd forintot lecsippantottak a költségvetésből több idegenrendész, szerb kerítés, valamint több őrzött szállás vonatkozásában.


Tehát akkor: miért is nem végzi az állam a feladatát?

2015. aug. 20. 09:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az utolsó hozzászólásodra reagálva:

Akkor lehetne normálisan védekezni a menekültáradattól, ha hadsereget vezényelnének ki a határhoz, nem így:


[link]


És szerintem a videó alapján nem, nem végzi jól az állam a feladatát. De ha szerinted igen, akkor is gondolj majd erre, amikor megemelik a te adódat is, hogy menekülteket lássanak el belőle, úgy, hogy te a családodat is alig bírod fenntartani a gyér fizetés miatt.

2015. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!