Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok tényleg rettegnek...

A cigányok tényleg rettegnek a menekültektől?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen lehet erről hallani.... csak itt, a gyk.hu-n már vagy öt ember megkérdezte. Debrecenben a menekülttábor környékén többször már nekik is mentek, persze csopportosan, ahogy szoktak, hiszen "egy cigány nem cigány".... Mi lehet az oka a romák félelmének a menekültek vonatkozásában? Tartanak netán attól, hogy a még náluk is embertelenebb, dehumanizáltabb, kulturálatlanabb figurákkal találkozzanak? Valójában pont nekik nem nagyon lenne vesztenivalójuk, ellenben a jómódú, tehetős "fehérekkel". Tényleg nem értem, segítsetek megérteni....

2015. aug. 17. 20:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2015. aug. 17. 20:17
 2/13 electroman75 ***** válasza:
93%
Lehet hogy féltik a koncot? Tudod neked is kevesebb jut a tortából ha hat szelet helyett 12-be vágják. Viszont kíváncsi lennék egy ilyen csetepaté végeredményére, nem hinném hogy 1-2 háborút megjárt menekült megijedni pár rétinégertől.
2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A kispolgári cigányt nem is érdeklik ők.. A cigány alvilágot viszont annál inkább, jó pénzért viszik őket a határhoz stb.
2015. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A cigányok félnek az araboktól. Legalábbis személyes tapasztalatom, hogy egy cigány-arab családi konfliktusban a cigányok igen erősen meghátráltak és szabályosan elmenekültek otthonról, annyira féltek az arabok bosszújától.
2015. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A cigányok félnek a muszlimoktól.
2015. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy még fel is hívtad a figyelmet arra, hogy ezt a kérdést ma egyszer már kiírták -.-


#5

[link]

Akkor ők most maguktól félnek :O?

2015. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"# 6/6 Időpont ma 20:38"


Miért ne tettem volna? Nem pont ugyanazt kérdeztem, ergo nem sértettem meg a szabályzatot. Ráadásul tényleg érdekel a dolog, és szerintem kulturáltan adtam elő.

2015. aug. 17. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Az okát azt én sem tudom, csak meg tudom erősíteni a tényt, hogy igen, rettegnek..
2015. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már hogyne félnének?


Mégis mi lesz velük ha a menekültek kapják majd a segélyt helyettük?


:)

2015. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

persze hogy félnek


az arabok nem rettegnek hogy csúnyán néznek rájuk és lerasszistázzák őket hanem forog a kés a cigány meg a sárba holtan


mi meg nem merünk feljelentést tenni ha kirabol a kissebség mert bedobják az ütőkártyát "jáj ázé mondjá me cigány vágyok"

2015. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!