Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri vasútállomásról amit a migránsok hagytak maguk után?

Figyelt kérdés

[link]


Igaz, ez a videó már régi, év elején készült. Azóta természetesen még hatványozódott a helyzet a belvárosban is.


2015. aug. 16. 17:06
1 2
 11/15 tetro ***** válasza:
61%

17.51

nem tudom számodra mit jelent a fröcsögés, de abban amit én írtam, semmilyen düh vagy túlzó érzelem nem volt. de biztos másképp használjuk ezt az igét...

amúgy a győri vasútállomáson tényleg nem voltam mostanában. ott biztos jobb a helyzet mint az ország többi részén. amelyik állomásokon én jártam, ott messze nincs annyi szemetes, hogy több száz ember folyamatos ott tartózkodása esetén is elég legyen.

mesélj már még erről az esetről, amikor a vasútállomás büféjénél eléd tolakodtak, majd száz eurósokkal fizettek. érdekelne hogy zajlott le az eset :)

2015. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

"Na ilyenkor bírok kiakadni, amikor ezt hasonlítják azzal, amikor 56-ban a magyar - nagy számban értelmiségiek - menekültek. Valahogy képtelen vagyok a kettőt egy lapon emlegetni, nem tudom mások hogyan tudják."


Miért, mi a különbség? A magyar értelmiségit fogja a golyó, az afrikai prolit meg nem? Miből kell diplomázzak, hogy utána legyen jogalapom menekültstátuszért folyamodnom, ha majd egyszer ne adj' isten úgy alakul?

2015. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Megnéztem a videót. Tényleg összehánytak mindent szeméttel. Viszont nekem egy dolog feltűnt a videón:

nem látok olyan szeméttároló alkalmatosságot, amibe ez a szemétmennyiség beleférne.

Ha ott épp egy kirándulócsoport várna két órát egy vonatra, akkor ők sem tudnák hova rakni a szemetet... :D


Jó, tudom,ez most az utáljuk a menekülteket című rovat. Azzal egyetértek, hogy az összesnek a kezét el kellene törni, aki így szemetel. Viszont nem csak a menekültekét. Azokét a nem menekültekét is el kellene, aki egy egy felvonulás után csatateret hagynak maguk után, vagy szét dobálják a szemetet. Meg lehet nézni a XX: kerületben a Béga utcát, oda nem a menekültek hordták a szemetet...


Az a szomorú, hogy ilyenkor pont egy olyan "nép" mutogat, aki ugyanúgy maga alá sz@rik év közben...

2015. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Miből kell diplomázzak, hogy utána legyen jogalapom menekültstátuszért folyamodnom"


Genfi egyezmény (mely a nemzetközi jog szerves része, rendelkezései számos kohéziós jogi normába beépítésre kerültek)értelmében természetes személyt megfoganásától fogva megillet a menedékkérelem benyújtásának joga. Csak épp amíg cselekvőképtelen vagy, anyád/apád/törvényes képviselőd nyújtja be a nevedben eljárva.


A jogalap kifejezés a te mondatodban nem értelmezhető.

2015. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól van, megértetted a mondanivalóm lényegét, ügyes vagy, vegyél egy fagyit.
2015. aug. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!