Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri vasútállomásról amit a migránsok hagytak maguk után?

Figyelt kérdés

[link]


Igaz, ez a videó már régi, év elején készült. Azóta természetesen még hatványozódott a helyzet a belvárosban is.


2015. aug. 16. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Naponta 200-an jönnek, miattuk nem járok railjettel, mert nagyon durvák.
2015. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tetro ***** válasza:
30%

hát a máv helyében lehet raknék ki az állomásokra kukákat.

de amúgy elég durva. de hát ezek ilyen emberek...

szerintem csak egy durvább van náluk. a magyar meg a nyugat európai fiatalok. [link]

2015. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Nálunk elég kimenni az erdőszélre, fesztivál sem kell hozzá.
2015. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

"tetro nevű felhasználó válasza:


hát a máv helyében lehet raknék ki az állomásokra kukákat.

de amúgy elég durva. de hát ezek ilyen emberek...

szerintem csak egy durvább van náluk. a magyar meg a nyugat európai fiatalok. [link]


A Glastonbury, ha nem tévedek, hajt némi hasznot a briteknek. Szemben ezzel a győri menekült.... hát, nem igazán.

1-0 ide, tetrókám.

2015. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tetro ***** válasza:
31%

17.27

ja, nem tudtam, hogy most közgazdasági értelemben tárgyalunk a menekültekről. azt hittem éppen vademberezzük őket, amiért szemetelnek. jajj, bocs már, mindig össze vagyok zavarodva, hogy kit miért gyűlölünk.

akkor most az a baj a menekültekkel, hogy nem termelnek nekünk hasznot?

2015. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Tetro az a baj hogy csak kárt csinálnak.Ha nem csinálnának semmit már az jobb lenne mint ez...

Szerinted ki fogja eltakaritani utánnuk a mocskot?

2015. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Na ilyenkor bírok kiakadni, amikor ezt hasonlítják azzal, amikor 56-ban a magyar - nagy számban értelmiségiek - menekültek. Valahogy képtelen vagyok a kettőt egy lapon emlegetni, nem tudom mások hogyan tudják.
2015. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"Na ilyenkor bírok kiakadni, amikor ezt hasonlítják azzal, amikor 56-ban a magyar - nagy számban értelmiségiek - menekültek. Valahogy képtelen vagyok a kettőt egy lapon emlegetni, nem tudom mások hogyan tudják."


+1.000.000

2015. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Tetro megint olyanról fröcsögsz amiről fogalmad sincs. Én Győrben élek, rengeteg a kuka a máv állomáson, de valamiért képtelen használni. Sort mint fogalmat nem ismerik, a büfénél lazán beállnak eléd aztán dobálják a 100 eurósokat...
2015. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tetro ***** válasza:
55%

17.37

gondolom az állomás takarítószemélyzete. komolyan azon pörgünk, hogy a menekültek szemetelnek?

nézzetek már meg bármilyen rendezvényt a városban, ahol 200 embernél több van...

2015. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!